Edytowanie stylu hiszpańskiego na polski

Założony przez  Tabasko.

wersja skryptu MyBB:1.6
adres forum:http://www.bmx-opole.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Mam styl Simple Art. To jest styl hiszpański, więc jak wiecie, trzeba było pozmieniać kilka rzeczy w ACP. No i na początku wszystko ładnie, zalogowałem się i robiłem swoje. Nagle kolega chciał się zarejestrować i zaczęły się schody. Miał taki problem, że gdy wpisywał hasło, to jak trzeba było wpisać drugi raz hasło, to wyskakiwał mu błąd. Sprawdziłem to i miałem to samo. Postanowiłem w Szablonach tego stylu pozmieniać nazwy na polskie. Zmieniłem i mógł się zarejestrować, ale jak już to zrobił, to nie mógł się zalogować. Zmieniłem nazwy na angielskie i mógł. Chciałbym to rozwiązać i zrobić tak, że można się logować i rejestrować bez żadnych błędów.

Tutaj Screen jak to jest w tym skrypcie.
[Obrazek: problem43.jpg]

Pomóżcie, napiszcie co mam zmienić na co. Będę bardzo wdzięczny.
mi sie wydaje ze to nie jest wina stylu a użytkownika (ale moge sie mylić) otwórz forum i sie zarejestruje i sprawdze
Otwarte.
Teraz jest po angielsku nazwy, czyli nickname, username, password. A jak dam na polskie, to się będziesz mógł zarejestrować, ale się nie zalogujesz.
masz problem z hasłami bo sie nie zgadzaja nawet jak jest dobrze
No właśnie. Wiesz może jak to naprawić?
a na standardowym stylu jest tak samo?
Zobaczę.
Nie, na normalnym stylu jest normalnie.
przechodzi bez pudła masz jednak kiczowaty styl
Czyli nic mi nie pozostaje, jak zmienić styl?
raczej tak,
A właśnie. Na innych stylach mam tak, że czasami nie pokazuje mi obrazków. W sensie, że jak są te obrazki na dole forum, że nowy post, zamknięty itp. To na niektórych mi ich po prostu nie pokazuje, tak jakby się nie wczytywało. Czym to jest spowodowane?
może nie ma ich w lokalizacjach? albo xle wgrywasz.jakby co to wgraj styl pomoge za free gg 8764926 napisz że prosisz angelusa i odpisze, współdzielony pc
Adrian napisał 15.05.2011, 22:15:
Udzielając pomocy poza forum sprawiasz, że ktoś, kto będzie miał w przyszłości podobny problem nie będzie mógł odnaleźć rozwiązania.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości