Odchudzenie czcionki

Inne  Założony przez  Imiesta.

wersja skryptu MyBB:
adres forum:1.6
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

Witam, szukam regułki która umożliwi mi odchudzenie czcionki w działach.
Co masz na mysli odchudzanie ? Możesz ja zmniejszyć lub wyłączyć pogrubienie jeśli jest.
Bo jest taka formułka <b></b> która pogrubia, a ja chce ją odchudzić" by nie była gruba.
Jedyne co ci pozostaje to dla danego tekstu zastosować "font-weight:lighter;" no i nie dawać <b></b>
Można jeszcze zmienić czcionkę. Domyślną jest verdana która jest dość szeroka, przy arialu np. litery są węższe.
(30.04.2011, 12:58)kych0 napisał(a): Jedyne co ci pozostaje to dla danego tekstu zastosować "font-weight:lighter;" no i nie dawać <b></b>


A to jak zrobić?
W ACP -> Style musisz edytować style css i dodać taką właściwość do klasy która jest Ci potrzebna.
Jak chcesz dokładniejszej pomocy to link + screen zaznaczający co chcesz dokładnie u siebie zmienić.
Jeśli dodasz poniższy kod do global.css to całkowicie zniknie pogrubiona czcionka z Twojego forum
strong {
font-weight: normal;
}
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
(01.05.2011, 14:10)Adrian napisał(a): Jeśli dodasz poniższy kod do global.css to całkowicie zniknie pogrubiona czcionka z Twojego forum
strong {
font-weight: normal;
}

Ale do global.css - edytować w trybie zaawansowanym czy normalnie?
W zaawansowanym.
(02.05.2011, 19:15)mbujak napisał(a): W zaawansowanym.

Powiedz jeszcze pod jaką formułke mam to podmienić? :P
Po prostu dodać. Nic nie podmieniać.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Nie działa ;/
Co dodałeś? Gdzie dodałeś? Jak wyglądają Twoje szablony forumbit_depth2_forum i forumbit_depth2_cat?
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Dobra działa - zrobiło się po 2 godzinach :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości