Upload wielu załączników do jednego posta.

Założony przez szulcu.

Nie wiem jak Wam, ale mnie brakuje funkcjonalności dodawania kilku załączników naraz do posta. Na razie musimy dodawać po jednym. Trwa to trochę zbyt długo. Przydałoby się gdyby twórcy MyBB zaimplementowali takie coś: byłby na przykład przycisk "Dodaj następny załącznik" i pojawiałoby się kolejne pole na ścieżkę do pliku.
TaniDedyk.pl
Tak - to rzeczywiście jest męczące.
Podobnie jak z dodawaniem - brakuje mi opcji zaznaczenia wszystkich do usunięcia ;)
Jestem ciekaw czy kiedyś zostanie dodana taka funkcjonalność. Raczej w 1.4 to nie nastąpi, ale dlaczego nie w przyszłych wersjach? :)
szulcu napisał(a):Jestem ciekaw czy kiedyś zostanie dodana taka funkcjonalność. Raczej w 1.4 to nie nastąpi, ale dlaczego nie w przyszłych wersjach? :)

W przyszłych jak najbardziej może się pojawić. Autorzy podkreślają, że chcą zrobić na razie dobrą "bazę" w postaci 1.4 do dalszego rozwoju. Baza oznacza - jak najmniej spraw załatwianych pluginami, a sporo funkcjonalności zaimplementowanych w standardzie. Oczywiście bezbłędnie działających ;)

Pluginy i tak będą istniały, ale na szczęście będzie mniejsza potrzeba ich aplikowania :D
Jak na razie wszystko idzie w dobrą stronę. Zobaczymy co pokażą twórcy (już pokazali bardzo wiele). MyBB dorównuje płatnym skryptom, a nawet je przewyższa pod niektórymi względami, i co najważniejsze jest bezpłatny. Miejmy nadzieję, że tak będzie dalej i nic się nie zepsuje. :)


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości