Przemeblowanie :)

Założony przez DamYan.

Jak zapewne widać - Forum zostało przemeblowane. Wspólnie z Ekipą ustaliliśmy aktualny porządek i rozsortowanie działów, by ułatwić Wam i sobie nawigację, usprawnić znajdowanie to, czego Wam potrzeba, tam gdzie to znajdować się powinno :)

Pojawili się też MODERATORZY w poszczególnych działach. Póki nie znajdą się kolejne osoby, które na poważnie zajmą się zarówno MyBB, jak i Supportem w Polsce - działy podzieliliśmy między ekipę i L-S. Od dzisiaj w sprawach problemowych dla danej tematyki - owe osoby będą Was mogły ukierunkować :)

Z istotnych zmian również można wymienić przemianowanie Kosza na Poczekalnię, gdzie będą wrzucane nieregulaminowe posty oraz takie, które według moderatora/administratora będą wymagać poprawy. Jeśli autorowi posta będzie zależało na jego publikacji - powinien go poprawić i poinformować o tym moderatora działu za pomocą PW.
Posty w Poczekalni są usuwane automatycznie po 30stu dniach, więc jeśli autorzy postów tam się znajdujących ich nie poprawią - odpłyną w niebyt ;)

Póki co, w wielu działach nie ma regulaminów, ale oczywiście pojawią się w miarę możliwości jak najszybciej.

Dziękuję za uwagę i życzę przyjemnych spacerów po Supporcie :)
TaniDedyk.pl
no nawet fajnie

tylko moim zdaniem danie linka do download jako kategorie forum jest bezsensu ale jak chcecie.
[email protected]~ napisał(a):/.../
tylko moim zdaniem danie linka do download jako kategorie forum jest bezsensu ale jak chcecie.

A jak dla mnie - ma to sens. Często użytkownicy nie wiedzą, gdzie ten tajemniczy Download jest :) A tak widać go dużo lepiej, jeśli ktoś chce skorzystać :D


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości