Gadu-Gadu 8 nadchodzi.

Inne  Założony przez  matc.

W sieci ukazały się już pierwsze zrzuty Gadu-Gadu 8 oraz instalka do poprania (obecnie wyłączone pobieranie na prośbę GG Team).
Jak wiadomo, GG napisało od nowa kod, zastosowało system skórkowania oraz mają w planie dodanie obsługi wtyczek. Także połączone mają być funkcje i awatary z Moją Generacją. Wszytko będzie zależne od inwencji użytkowników - jest nadzieja, że nie narzucą w skórkowaniu jakiegoś stałego trybu wyglądu. Mnie osobiście odpycha nowy wygląd, GG bardziej spokemoniało niż dotychczas. Sam nie będę tego używał i nie zamierzam ponieważ wybrałem ponownie rozwiązania Open Source oraz Linuksa. Oby tylko poprawili poziom bezpieczeństwa w tym komunikatorze i zajęli się porządnie serwerem - bo obecnie jest to u nich tragedią.

Tutaj więcej info:
Download: http://legalne.info/245/Gadu-Gadu-8-0
Zrzuty: http://legalne.info/forum/viewtopic.php?f=22&t=37
# Among the blind one - eyed man is a king.
Jeżeli na prawdę będą rozmowy w kartach to wielki plus. Znaczy to, że GG idzie w dobrą stronę, ale jak już wspomniałeś, trochę zrobiło się za cukierkowe i nie podoba mi się ta integracja z MojąGeneracją. Co do serwerów, ostatnio jest lepiej niż było. Ale i tak wiele pracy trzeba włożyć.
Może być ciekawie ale to się okaże. Obecnie jedynym + jest korzystanie przez program z bibliotek qt. Zamiast explor(d)era windows.
Moim zdaniem zapowiada się ciekawie...
Dla mnie jest gorzej.. Zainstalowałem, i próbując się połączyć z serwerem.. Tu za każdym razem miałem błąd połączenia z serwerem.. Skórka mi się nie podoba.. Karty to jedyna rozsądna rzecz jaką zauważyłem... Do wypuszczenia stabilnej wersji GG8 jest daleka droga...
ja nie zainstalowałem i nie zamierzam zainstalować. Nie korzystam z tego programu i nie będę korzystał.
ci którzy używają innych sieci/klientów gg i tak nie powrócą do Gadu-Gadu choćby programiści stawali na głowie. mogli o tym pomyśleć 10 lat temu i wtedy walczyć o użytkowników. ja oczywiście nie mam zamiaru wracać i używać GG.
Już 30 czerwca będziemy mogli połączyć się z serwerami przez nowe gadu gadu 8.0 !
heh, Dziś jest 30 czerwiec..
No i jeszcze się nie skończył ...

Info mam z legalne.info, ale oni też mogą się mylić



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości