Opcja "podbij wątek"

Założony przez  mbujak.

Witam serdecznie.
Swego czasu wstawiłem w dziale z prezentacjami wątek z linkiem do mojego forum https://webboard.pl/thread-15748.html . Od tamtego czasu sporo się na stronie pozmieniało, w związku z czym chciałbym jakoś podbić temat, a że nie jestem pewien czy odświeżanie jest zgodne z regulaminem (generalnie na większości for jest to zabronione) i nie chcę tworzyć nowego tematu (no bo po co, skoro poprzedni jest) to chciałbym zapytać, czy jest jakaś możliwość legalnego podbicia wątku. Kiedyś była taka opcja o czym mówi nawet regulamin w punkcie nr. 7.
regulamin napisał(a):7. Do odświeżania prezentacji używaj funkcji Podbij wątek.
Pozdrawiam.
Samo podbijanie wątków ma służyć odświeżeniu tematu, w którym nikt nie pisał od dłuższego czasu (czyli około miesiąca), lub temat spadł na ostatnią stronę działu.
Denerwuje mnie osobiście, jeśli ktoś napisał temat dnia np. 4.05, a już rano 6.05 albo nawet 5.05 odświeża wątek (czego dobrym przykładem jest Ś.P. użytkownik dziadek15). Czyli w skrócie: jeśli temat był przez jakiś czas nieruszany - możesz napisać posta odświeżającego, np. ze spisem nowości
mbujak: czy możesz wskazać gdzie znalazłeś ten punkt w regulaminie (link)?
W "Zaprezentuj się" jest jeszcze punkt z tą informacją w Regulaminie Działu. Tak samo jest w G.O.
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Dokładnie tak jak napisał Blue, punkt jest w regulaminie działu.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości