Zmiana układu posta

Założony przez  masimo.

Opiszę tutaj jak zmienić układ posta z poziomego na klasyczny i na odwrót .

Oczywiście w układzie klasycznym informacje o autorze posta wyświetlane są po lewej stronie treści, w układzie poziomym - wyświetlane są poziomo, nad treścią posta.

Na wstępie wchodzimy do :
ACP -> KONFIGURACJA -> OPCJE WYŚWIETLANIA WĄTKÓW
I tutaj znajdują się dwie opcje w zależności jaki układ wybierzemy musimy wykonać zapytanie w bazie danych , więc wchodzimy do phpMyAdmin wybieramy baze danych naszego forum i klikamy na "SQL" i wykonujemy dla układu:

Klasycznego
UPDATE `mybb_users` SET `classicpostbit` = '1'
Poziomego:
UPDATE `mybb_users` SET `classicpostbit` = '0'

To wszystko układ się zmieni .

Napisałem to ponieważ uznałem że to jedna z najczęściej powtarzających się pytań użytkowników .
Jak możesz to dodaj dla nowych gdzie kliknąć przed wejściem w PHPMyAdmin do zakładki SQL aby poprawnie to
zadziałało.
Niektórzy po prostu od razu dają zakładkę SQL :)
[Obrazek: 63962809945399741096.png]
Ja klikam wykonaj i wyskakuje mi
#1109 - Unknown table 'mybb_users' in information_schema
Może masz dodatkowo prefiks mybbprefiks_users
Może dać ktoś ss'a jak to powinno wyglądać?
U mnie takiej tabeli nie ma jak classicpostbit
Pomocy, potrzebuje waszej pomocy!
U mnie nie ma takiej tabeli, pomóżcie proszę.
RadnoK napisał 14.01.2012, 15:54:
Spokojnie. Poczytaj Jak szybko otrzymać pomoc na forum? i wypij sobie zielonej herbaty ;)
@UP, to ma być tabela "prefiks_users", a nie tabela "prefiks_classicpostbit"
A jak to zrobić w DirectAdmin?

//edit: A jednak jest. Przed napisaniem szukałem i nie mogłem znaleźć. Jak szukałem to ja nie wiem. Dzięki :D
Wchodzisz w twój pMa i po lewej zaznaczasz tabele mybb_user (albo coś takiego, tam na dole) klikasz zakładkę SQL i wklejasz tam zapytanie :
UPDATE `mybb_users` SET `classicpostbit` = '1'
Po czym dajezsz wykonaj. I Voilà masz już wszędzie wygląda klasyczny posta.
u mnie to nie dziala, robie jak mowisz, wklejam to w okno w zakladce sql, i kliknieciu wykonaj wyskakuje mi cos takiego:

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'UPDATE `mybb_users` SET `classicpostbit` = '0' LIMIT 0, 30' at line 2



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości