Zagłosuj na MyBB

Założony przez  Tidus.

Witam. Zagłosuj na MyBB aby wygrało ono konkurs pod zgrabną nazwą Best Forum Software of 2011. Jak na razie ono prowadzi.

http://www.forum-software.org/vote-for-b...re-of-2011
Zagłosowałem.
Ciekawe, czy wygra.
Jak znam życie, to pewnie niedługo vBulletin i IP.Board przegonią MyBB.
No, ale mam nadzieję, że wygra.
Przy podliczaniu wyników i ich prezentacji skrypty są podzielone na kategorie: bezpłatne i płatne, więc MyBB nie konkuruje z IPB oraz vB.
Zagłosowałem :)
Swój głos oddałem :)
Głos na MyBB oddany ;)
Głos oddany, ale na phpBB3.
(12.02.2011, 19:31)lukasamd napisał(a): Głos oddany, ale na phpBB3.

Zdrajca ^^ phpBB3 tego nie wygra.
Powiem tak: gdyby zawiadomić społeczność phpBB o tym, to pewnie szybko by wygrało i mocno zdeklasowało konkurentów.
Niemniej, nie ma po co. Ja używam tego skryptu i po prostu wiem, że póki co* jest lepszy niż MyBB.


* - nie wykluczam, że to się może zmienić z wyjściem MyBB 2.0, zależy co nam pokażą.


Aha, a co do zapisu zdrajca - to, że jestem w ekipie MyBBoard nie oznacza, że nie mam własnych poglądów i że nie mogę tego oceniać według własnego widzi mi się (jeżeli Administracja sądzi inaczej, w każdej chwili ściągam blachę) :P
Zagłosowałam na MyBB ponieważ najlepiej się orientuję w tym skrypcie.

PS. lukasamd dobrze, że masz własne zdanie i nie oddajesz głosu na MyBB tylko dlatego "że wypada" :)
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Zagłosowałem na MyBB. ^^ Dlaczego?
phpBB - Lubię, bardzo. Ale przy konfiguracji, a szczególnie instalacji pluginów... No, po prostu nie lubię takiego grzebania. Co kto woli, co kto woli. ^^
PunBB - zbyt light. Po prostu
SMF - Hmm... Raczej nie, zwłaszcza po tym spowolnionym rozwoju.
Vanilla - Ja tego pojąć nie mogę, jako forum... o_O Dla mnie to zupełnie inna kategoria.
Zagłosowałem, ale podobnie jak Lukasamd nie na mybb. MyBB i tak to wygra - tak samo jak BFS 2010 z trzykrotną przewagą nad phpbb. Oddałem głos na XenForo, bo myślę że skrypt rozwija się w bardzo szybkim tempie i ma duże szanse na wybicie się ponad vbulletina.
+1 mybb
Kolejny głosik oddany.
Zamykam wątek, bo kolejny post, że oddało się głos niczego nowego nie wnosi.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości