Przezroczysty Panel Logowania

Założony przez  Cr3ativ.

wersja skryptu MyBB: 1.6
adres forum: Nie chcę jeszcze zdradzać ;*
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Przezroczystość Panelu Logowania i Zarządzania
Theme: DFOrange

Mam problem, a mianowicie, mój panel logowania do góry jest przezroczysty i brzydko wygląda na jasnym tle, wiecie może jak podkleić pod niego dajmy na to takie małe tło aby zastąpiło tą przezroczystość? Tak to teraz wygląda. Chyba że ktoś zna lepsze wyjście, to również chętnie bym wysłuchał tej propozycji.

http://img39.imageshack.us/img39/1349/problempa.png

Z góry dziękuje !
Jak chcesz bym ci pomógł to pokaż adres forum , używa się firebuga dodatek do firefox ewentualnie opera i zbadaj element znajdujesz kod w nim i szukasz w pliku globall.css
pod nazwą #panel i background i zawartość i i wtedy można zmienić na kolor szesnastkowy lub np obrazek .
Dodam ze bez grzebania w stronie kodu możesz sobie ustawić zmienić np w firebug kolor czy obrazek dopasujesz sobie
do wyglądu i podglądu na żywo , a jak już się zdecydujesz dopiero zmienić w pliku.
Podaj adres do forum bądź arkusze odpowiedzialne za panel. Spróbuj ustawić background: black;
Wszystko cyka, pomógł problem Inaro ^^. Dziękuje. Panu oxygen "Pomógł" też się należy.

Pozdrawiam !



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości