Zabezpieczenie

Założony przez  Mario14125.

Wersja skryptu MyBB: 1.6.1
Adres forum: www.CS-RCL.pl
Na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Mam pytanie, bo na phpBB2 by Przemo jak byłem była możliwość zabezpieczenie stylu poprzez pewne wpisy takie jak
<body onload="focus_field('focus');" oncontextmenu="return false" ondragstart="return false" ondrag="return false" onbeforeprint="document.body.style.visibility = 'hidden'; alert('Wydruk jest niedostępny!')" onafterprint="document.body.style.visibility = 'visible'">
Jest możliwość w MyBB takie coś? :)
Oczywiście, że jest możliwość. Dokonaj zmian w szablonie index (ACP -> Style i szablony -> Szablony -> Twój szablon -> Strona główna -> index). Po prostu podmień: "<body>" na powyższy kod.
Pięknie ładnie ale problem jest w tym że to tylko zabezpiecza na stronie głównej a nie w całym forum :(
Wejdź w ACP -> Style i szablony -> Szablony -> Twój szablon -> Strona główna -> header i wklej to na sam początek a na samym końcu kodu dodaj </body>
Ten sposób chyba nie działa bo sprawdzałem u siebie i zero efektów.
Mi to przez jakiś czas działało... Ale potem chyba się usunęło albo ja coś źle zrobiłem... Qdr jak wkleisz ten kod i dodasz na końcu </body> to w każdym miejscu na forum nic nie możesz skopiować.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości