Jak poderwać dziewczyne?

Założony przez  nad3jf.

Cytat: My: Masz mapę?
Dziewczyna: Po co ci mapa?
My: Bo gubię się w twoich oczach.

Słaby tekst, ale reszta mniej więcej sprawdzona :-).
"Jesteś Debianem na moim Dedyku" :E
Albo... "Jesteś wirusem nam moim Windowsie" :).
Jesteś definicją dla moich funkcji...
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
hah ; D
[Obrazek: 252694_127375304067920_1017479973_n.jpg]
[Obrazek: 2c9f625db8966f3f4eccd4ff1bc3cb32.jpg]
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
hahah

To ja jeszcze 1 wstawiam
[Obrazek: 251802_122778301194287_961433144_n.jpg]
Jest wiele sposobów na poderwanie dziewczyny. Można mieć świetne gadane lub być mega zabawnym gościem. Myślę jednak, że najważniejsze w podrywaniu jest jednak potężna pewność siebie, która wypływa z Twojego wnętrza. To bardzo pociąga dziewczyny i warto się tego uczyć, by być wręcz rozchwytywanym przez piękne kobiety. Zobaczcie sobie tutaj http://innypodryw.blogspot.com
Poderwać dziewczynę jest w zasadzie łatwo i absolutnie każdy byłby w stanie tego dokonać... Należy zachować dozę kultury, być czystym, pachnącym (świeżością) i pewnym, ale skromnym siebie i to naprawdę wystarczy. Dodaj dobry ciuch + przyjazny uśmiech i będzie ok. Pozostaje już tylko zagadać i znaleźć wspólny temat.

Inna historia to taka, która mówi jak dziewczynę przy sobie zachować... i tutaj bez kasy nie ma co się łudzić, ale oczywiście są wyjątki i każdemu życzę znalezienia takiego wyjątku : ) ale w prawdziwym życiu... cóż.. Powodzenia : )
No tak masz racje, że poderwać jest stosunkowo łatwo (chociaż nie dla wszystkich). Mówisz, że aby utrzymać przy sobie kobiete trzeba mieć dużo kasy... Odpowiem i tak i nie, ponieważ napewno dziewczyna patrzy na to jak radzisz sobie w życiu, czy dasz rade ją utrzymać, potencjalne potomstwo, czy jesteś w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo. Ludzie bogaci to ludzi o dużej pewności siebie i myśle, że to tak naprawde pociąga kobiety. Władczość, umiejętnośc podejmowania decyzji, humor. Są to cechy charakteru charakterystyczne przedewszystkim dla ludzi sukcesu, bogatych :p
Dużo kasy? To chyba musicie gustować w jakiś plastikach.
Nie wiem jak poderwać w dzisiejszych czasach małolatkę czyli under 20 ale na pewno poniższe zasady odnoszą się do 30+

Kilka istotnych rzeczy:
1. BYĆ SOBĄ! - To najważniejsze, nie udawajmy kogoś kim nie jesteśmy, nie szpanuj, nie cwaniakuj.
2. Bądź kulturalny, ładnie ubrany i czysty. Szczególnie zadbaj o paznokcie, kobiety zwracają na to uwagę. Masz brud za paznokciami, zero szans.
3. Spróbuj ją czymś zainteresować. Kobiety lubią jak facet ma jakąś swoją pasję.
4. Ważne znaleźć wspólny temat i wspólne zainteresowania.
5. Uśmiechaj się. Poczucie humoru bardzo ważna rzecz.
Pewnie coś więcej, ale na tą chwilę tylko to co wyżej przyszło mi do głowy :)

No i musi być to "coś" czyli to, co nikt nie wie co to jest, potocznie zwane "chemia".
Inna sprawa, że są panienki łatwe i te trudniejsze nad którymi trzeba trochę popracować.
Osobiście nie poderwałbym pustej, plastikowej blachary z kilogramem tapety na twarzy, choćby nie wiem jak piękna była.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
(01.07.2013, 16:24)SLAVOO napisał(a): Osobiście nie poderwałbym pustej, plastikowej blachary z kilogramem tapety na twarzy, choćby nie wiem jak piękna była.

Skoro nie jest ona dla Ciebie piękna, to jak może być piękna? :P Trochę sobie zaprzeczyłeś. Domyślam się, że chciałeś tutaj zastosować ironię, ale coś nie weszło :D.

Piękne kobiety przecież nam się podobają. :)
Zwykle można się domyślić co kryje się pod tą niepotrzebną tapetą.

Nie zauważyłeś, że nawet naprawdę ładne dziewczyny bez makijażu robią z siebie plastikowe lalki? Taka u mnie jest skreślona.
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
trzeba być pewnym siebie, umieć dobrze tańczyć, mieć trochę kasy w portfelu i dziewczyna jest Twoja :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości