Styl taki jak IPBoard (Szukam)

Założony przez MatM.

wersja skryptu MyBB: 1.6.1
adres forum:http://rcczestochowa.cba.pl/index.php
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Potzrebuje taki styl jak tutaj na screenie.
[Obrazek: screenjej.jpg]

TaniDedyk.pl
Tutaj coś podobnego: https://mybboard.pl/thread-11130.html
no wiem, też to widziałem ale ja potrzebuje taki jak na screenie albo bardzo podobny
Taki styl musiał byś zakupić albo sam zrobić. Nie ma w internecie takiego stylu który dokładnie by odwzorowywał styl IPB 3. Wszystkie takie style pod MyBB które można zobaczyć w internecie są robione specjalnie na zamówienie przez grafików danego forum.
Ja wykonałem za swego czasu takowy styl... ale go sprzedałem..niestety aby mieć coś podobnego musisz zamówić...
(06.01.2011, 12:17)Errorer napisał(a): Taki styl musiał byś zakupić albo sam zrobić. Nie ma w internecie takiego stylu który dokładnie by odwzorowywał styl IPB 3. Wszystkie takie style pod MyBB które można zobaczyć w internecie są robione specjalnie na zamówienie przez grafików danego forum.

Wszystkie takie "cacyki" to kopie pirackie, dlaczego? Dlatego, że licencja nie zezwala na kopiowanie jakiejkolwiek grafiki. Wiem coś o tym ponieważ sam kiedyś wykonałem identyczny :(
Także nie licz, iż otrzymasz konkretną odpowiedź nie wspieramy piractwa.

@down:
Na tym zrzucie ekranu ewidentnie widać ikony działów i inne grafiki z ipb. skoro chce taki jak na screenie to będzie to kopia.
A czy ktoś będzie kopiował grafikę, jak zrobi własną? Jedynie to o co moga się przyczepić to o układ, ale to zawsze można przerobić tak aby i oni się nie przyczepili i osoba zamawiająca była zadowolona


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości