Przesunięcie Loga na środek

Założony przez  Mooli94.

wersja skryptu MyBB: 1.6.1
adres forum: www.foriphone.vot.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Mam problem z logiem forum :( Chciałbym, aby było tak na środku, a nie tak na górze :) Screen'ów nie daje wystarczy wejść na forum i już na górze widać logo ;)

Z góry dzięki :*
Określ czy chodzi Ci o wycentrowanie pionowe, czy poziome. Zakładam, że pionowe, bo tak masz zbudowane logo. ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Tak pionowe ;)
Wejdź w stylach w pliku global.css będziesz miał tam zawarty kod ".logo" skopiuj go po czym pokaż mi tutaj.
Spróbuj dodać do global.css:
.logo {
    vertical-align: middle;
}

a jak nie zadziała to spróbuj:
.logo img {
    vertical-align: middle;
}
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Rozumie, że mam dodać do #header.logo tak ? ;)
Tam już jest klasa logo. Po prostu wrzucasz, co Ci napisałem. ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Tak wiem, ale tam gdzie napisałem czy gdzie indziej to wrzucam ? :P (Sorki jestem nie kumaty :D)
Pod spodem, nad, bo obok się nie da. ;) Gdziekolwiek [tylko nie w innej klasie]
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
#header.logo Wygląda tak i nadal nic :( :

Cytat:float: left;

.logo img {
vertical-align: middle;
}
Cokolwiek uczyniłeś - cofnij. To, co podałem dodaj jako odrębne klasy na samym końcu. Nie zahaczaj o żadne headery, bo widzę, że sprawa się nieco skomplikowała ^_^
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Czyli gdzie mam to dodać ? W co wejść ? ;)
1. Cofnij poprzednią zmianę
2. Zrobimy inaczej. W global.css masz już dodaną klasę .logo. Po prostu ją podmień, na jedną z tych, które podałem wyżej.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Nie mam klasy .logo :( Ja nie wiem czemu tak mi się przytrafia akurat pod górkę wszystko :(
A 27 linijka od góry, to co to jest? ;)
.logo {
    margin-right: 44px;
    margin-top: 17px;
}
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości