Nie zaznaczają się tematy

Błąd   Założony przez  szozda.

wersja skryptu MyBB: 1.6
adres forum:fn1.pl - ukryty styl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Witajcie od niedawna zacząłem przygodę z MyBB, przerabiałem dla siebie styl defaultowy i widocznie gdzieś popełniłem błąd gdyż nie zaznaczają się ani posty ani tematy w memu moderatora ;/

Niestety nie mam pojęcia jak to naprawić a bez tego działać na forum się nie da...
[Obrazek: 08538004226729666270.png] - post zaznaczony
[Obrazek: 81481484143386550629.png] - a tutaj już tego nie widać żeby był zaznaczony ;/


Po kliknięciu OK - Nie zaznaczono żadnego posta lub twoja poprzednia sesja minęła (automatycznie po 1 godzinie nieaktywności). Wybierz inne posty i spróbuj ponownie.


doszukałem się kodu błędu w FF
Błąd: uncaught exception: [Exception... "Component returned failure code: 0x80070057 (NS_ERROR_ILLEGAL_VALUE) [nsIDOMXPathEvaluator.evaluate]" nsresult: "0x80070057 (NS_ERROR_ILLEGAL_VALUE)" location: "JS frame :: http://fn1.pl/jscripts/prototype.js?ver=1600 :: anonymous :: line 221" data: no]
Przerabiałeś styl wyłącznie poprzez modyfikację szablonów i styli CSS dla stylu? Co zmieniałeś w grupie szablonów Widok działu?
już rozwiązałem problem, a konkretnie mówiąc konflikt prototype z jS
rozwiązanie?

<script type="text/javascript">
$.noConflict();
</script>
Ja mam podobny problem , co trzeba pozmieniać w

<script type="text/javascript">
$.noConflict();
</script>

Bo za bardzo nie wiem ?
(03.08.2011, 22:08)piotrvx napisał(a): Ja mam podobny problem , co trzeba pozmieniać w

<script type="text/javascript">
$.noConflict();
</script>

Bo za bardzo nie wiem ?

Spróbuj dodać to w prototype.js znajduje się on na FTP w folderze jscripts

<script type="text/javascript">
$.noConflict();
</script>



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości