[B] Błedy po konwersacji

Założony przez Luna.

wersja skryptu MyBB: 1,4
adres forum: http://www.forumes.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Po konwersacji z przema na mybb część uzytkowników ma ustawienia ok a część nie może np odpowiadać a ankiecie albo nie ma w ogóle przycisku do edycji posta. Ustawienia grup i ustawienia osobno użytkowników są poprawne od czego to zależy? Pisałam już w innym temacie o tym, że masowa korespondencja nie dochodzi. Przez smpt czy coś takiego również nie. Nie wiem juz co zrobić na moje oko to wszystko jest ok no i te błędy tak różnie rozłożone jedni mogą a drudzy nie. Jak to naprawic? Albo czy po aktualizacji do 1.6 te błędy znikną? Jesli tak czy mógłby mi ktoś pomóc "się zaktualizować" ? Pomocy :confused:
DamYan napisał 03.01.2011, 14:01:
Przerzucam do odpowiedniego działu: https://mybboard.pl/forum-migracja-na-mybb_90
TaniDedyk.pl
Posprawdzaj ustawienia grup w ACP być może tu tkwi problem - po za tym proponował bym sprawdzić rekord w MySQL z tabeli mybb_users tego co mu działa poprawnie z tym co działa nie tak - możesz oba wkleić i wtedy postaramy się więcej pomóc. (tj. prywatne dane możesz zamienić gwiazdkami)
Wiesz jestem kompletnym laikiem i nie wiem jak to zrobić.... Musiałby mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku jak dziecku w przedszkolu. W ustawieniach jest na pewno ok... Sprawdzałam juz setki razy. Jedyna rzecz, którą zauważyłam i jest ona dziwna to to, ze mamy 159 zarejestrowanych użytkowników a w grupie zarejestrowani uzytkownicy jest ich ponad 200 jakim cudem?
Czy można jakos w bazie sprawdzić kto ma admina? Tzn w ACP niby mam tylko ja ale w nie których momentach jest jakby miała jeszcze jedna osoba. Idzie jej jakoś usunąć z bazy admina? Moze to wszystko blokuje.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości