www.hekko.pl

Założony przez  DamYan.

Hosting sam w sobie jest ok jednak za tą cene można znaleźć lepszą ofertę. Hekko wyróżnia się bardzo dobrą osbługą klienta, nie trzeba długo czekać na odpowiedź itp.
Niedawno zakupiłem domenę i hosting na hekko - świetny serwis, jestem zadowolony.
Korzystam z hekko już prawie dwa lata i przez ten okres nie było ani razu problemu z dostępnością.
Osobiście nie mam u nich hostingu, ale mój klient ma i bardzo to sobie chwali.
Podobno mają szybki transfer - a on głownie ma to dla plików.
Osobiście mam dobre doświadczenia z hostingami Sprint Data Center. Oni mają serwerownię w Olsztynie. Tutaj można sprawdzić ich pakiety. Ja korzystam z tego za 99 zł/rok. Na stronę i forum w zupełności wystarczy.
Jeśli chodzi o "jakość" usługi oraz transfer to hosting Kylos jest zdecydowanie wydajniejszny od hekko.
Kylos: Szybki CPanel, Transfer conajmniej 100mbit w obie strony -> doskonale to widać na FTP jak upload i download dosłownie śmiga jak hiperłącze :)
Z Hekko mam złe wspomnienia (sesje cookies się mieszały, oraz powolny FTP) tak było na dwóch kontach ;)
Jedno konto po stosownej odpowiedzi supportu, że wszystko jest ok przeniosłem cały skrypt na fc.pl i tam nieźle także śmiga :)
Ja od miesiaca mam hosting w hekko i jak na razie nie narzekam.
Polecam wszystkim forum Farming Simulator.
Mogę dać tylko + za zwrócenie kasy przez omyłkowe niechciane przedłużenie
Ogólnie hekko jest w miarę dobre tylko limity mają słabe i cenowo się nie opłaca 50 dych za 240gb transferu to mało
W podobnej cenie mam bez limitu
Kod rabatowy jest za długi na pole do wpisania na stronie hekko.
Jak Odjechani sprawdzili się na Hekko.pl

Testowaliśmy przez 4dni hosting hekko i oto jak wyglądało obciążenie na pakiecie EasyPack+

[Obrazek: MW7cufy.png]

Oto skrypty generujące największe obciążenie: 

[Obrazek: BsG60dC.png]

Warto dodać, że jest to z dnia 13.09 i mniej więcej te same pliki generowały zawsze największe obciążenie w czasie testów. 


Analytics:
Odwiedziny dziennie:
11:09 910UU
12:09 997UU
13:09 1155UU
14:09 1039UU

Stała konfiguracja forum o odciążenie przez Cloudflare. Jak widać na EasyPack+ raczej się nie nadaje, na MediumPack, pewnie by starczyło, ale wiadomo, czasami dostajemy niezłego boosta z Google, no i człowiek nie chce niepotrzebnie dopłacać, a tym bardziej martwić się tym limitem, dlatego u nich test zakończony, teraz testujemy gdzie indziej...

Jeśli chodzi o support, męczyłem ich wieloma pytaniami, odpowiadają naprawdę składnie, kulturalnie szczegółowo, szybko, ogólnie bardzo pozytywne wrażenie. FTP działał bardzo szybko, panel directadmin i forum również. 

Niestety cztery dni, to mało aby powiedzieć więcej, no i te skoki w limitach są bardzo, ale to bardzo dziwne... Tak czy inaczej mi nóż na gardle jakoś nie pasuje. Wiadomo, że limitowanie musi być, ale ten punktowy system mi się kompletne nie podoba, chociaż dla innych będzie zaletą, szczególnie u początkujących serwisów.

Nasza strona pod adresem w sygnaturze, można sprawdzić co za bajery są zainstalowane. Ogólnie jednak ja widać showrhread.php, co jest oczywiste, gdy ludzie wchodzą z Google do wątków. Goście z reguły nie widzą rozszerzeń, ale myadvertisment na pewno przetwarzają, reembed i automedia, zależnie czy są filmy i inne tego typu treści, no i ewentualnie myfacebook connect. Na główniej czat (tylko dla userów), statystyki i inne boxy.

Mają niby "tanio", ale po limicie trzeba dopłacać, by działać w sieci dalej. Moja opinia i tak pozytywna, najwyraźniej hosting do nas nie pasuje z mojego punktu widzenia.
 
Mam nadzieję, że komuś się te informacje przydadzą.  

Pozdrawiam serdecznie. ;)
Forum: https://odjechani.com.pl Konto testowe - Login:Mybboard.pl Hasło:mybboard Posiadam link do Mybboard.pl w stopce. 
Uzywam tzn jestem ich klientem od ponad 4 lat i nie mam zastrzezen
mam postawiona Joomla 3,SMF i kilka innych skryptow,dosc poteznie rozbudowany Wordpress
i nie mam problemow,jako klient od kilku lat mam pewne rabaty na transfer i miejsce
Jeśli sądzisz,ze czegoś nie ma,nie oznacza to,że tego nie można zobaczyć!
Pomoglem lajknij repa POMOGL :)
A mógłbyś się pochwalić jak ruchliwą masz stronę, o którą dokładnie chodzi? Też jestem ciekaw jak to, się sprawdza na innych stronach.

Tak czy siak mnie odstraszyło limitowanie jak wspomniałem, szczególnie, że jak widać nie mamy zbyt ruchliwej strony, a podpięta była wyłącznie jedna domena i strona, która w zasadzie jest dobrze zoptymalizowana. Do reszty nie mam zastrzeżeń, tylko to mi nie pasowało.
Forum: https://odjechani.com.pl Konto testowe - Login:Mybboard.pl Hasło:mybboard Posiadam link do Mybboard.pl w stopce. 
@Swordancer
Dzięki za świetny opis jak to dokładnie u Ciebie wygląda.
Właśnie tego typu informacje są bardzo pomocne: jest forum określone, widać co takiego oferuje, no i jak spisuje się na danym hostingu.

Niektórych spraw się nie przeskoczy, MyBB nie jest najlżejsze, a wtyczki do niego to czasami już w ogóle niestety tragedia (w szczególności różne systemy podziękowań, lajków itp. - wszystko co może modyfikować posty w tematach). Limity punktowe na Hekko to coś, co znajdziesz w większości firm. Rzecz w tym, że sporo z nich nie pokaże Ci tego wszystkiego dokładnie. Tutaj jest ta zaleta, że są bardzo przejrzyste.

A swoją droga, na jakiej wersji PHP siedziałeś? To też moze mieć spore znaczenie. Nie wiem co mają domyślnie, ale jeżeli 5.4, to warto sprawdzić na 5.5 lub 5.6 - dzięki wbudowanego opcache są znacznie szybsze.
Pierwsze dwa dni na 5.4, kolejne dwa na 5.6, aczkolwiek za mało dni testowałem, żeby powiedzieć coś więcej o tych limitach, bo nie mam teraz za bardzo czasu na dłuższą zabawę, wolałbym przed końcem września się gdzieś osadzić na następny rok.

Troszeczkę dziwią mnie te skoki, bo raczej nie były związane ze zmianą PHP, a ruch na stronie jest codziennie bardzo podobny, ludzie wchodzą głównie z Google prosto w tematy, więc showthread.php mnie w ogóle nie zdziwił, za to skoki trudno wytłumaczyć. Wiem, że na FTP powinien być dokładniejszy folder z logami PHP powiązany z limitowaniem, ale ja go nie miałem, może dlatego, że całość przywrócona była bezpośrednio z backupu, no ale trudno, już się nie dowiem jak to tam w logach wyglądało.

Oczywiście jak ktoś chciałby przetestować u siebie, to polecam, bo wiadomo, że rezultaty mogą być skrajnie odmienne, a support naprawdę rzetelnie mi na wszystkie pytania odpowiedział z pełną kulturą, co było miła odmianą po poprzednim hostingu, który po prostu całą winę za błędy mysql i lagi na stronie obwiniał mnie, a sam nie chciał wspomnieć, że to wina limitowania, bo limitować każdy musi.

Teraz testuję małą firmę netdc.pl, w sumie niewiele o nich wiem, tyle co z teorii spiskowych w internecie (których czytanie jest całkiem ciekawe :D) Na razie wszystko działa bez zarzutu, a jak będzie dalej, to trudno powiedzieć. Gdybym zrezygnował, to pewnie dam znać jak to było i u nich.
Forum: https://odjechani.com.pl Konto testowe - Login:Mybboard.pl Hasło:mybboard Posiadam link do Mybboard.pl w stopce. 
Mam wykupiony hosting od 3 lat i nie narzekam. Hekko jest w porządku dla niezbyt wymagających :)
Polecam hosting. ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości