Rekrutacja do MyBB PL

Założony przez DamYan.

Zobacz w Portalu - Rekrutacja do MyBB PL[Obrazek: rekrutacja.png]
Serwis MyBB PL rozpoczyna rekrutację do Ekipy
Przed MyBB PL coraz więcej wyzwań i zadań w odpowiedzi na rosnącą popularność skryptu, który supportujemy. Potrzebujemy Ciebie, czyli osoby, aktywnej, szybko uczącej się, umiejącej pracować z zapałem w dobrze zorganizowanej grupie. Jeśli masz odpowiednią ilość czasu, by móc włączyć się w rozwój MyBB w Polsce - szukamy właśnie Ciebie!

Chcemy dać dostęp "do zaplecza" osobom odpowiedzialnym, które nie zrażą się po pierwszym miesiącu działalności, dlatego zapraszamy do rozsądnego aplikowania na stanowiska:
Moderator
[Obrazek: 933cc45e56a32d4be744b63071bebe2f.gif]
Stanowisko wymaga bardzo dobrej znajomości zasad panujących na Forum MyBB PL, umiejętności przekazywania wiedzy, dużej kultury osobistej oraz cierpliwości.
Wypełnij formularz
(wymagana liczba postów: 25)

Tłumacz
[Obrazek: 48970cc94a5e00b673fb4d6be80e4670.gif]
Praca tłumacza to głównie polonizowanie MyBB oraz pluginów, wyszukiwanie błędów oraz ich korekta, zgodnie ze standardami przyjętymi w języku polskim. Mile widziane doświadczenie w tłumaczeniu angielskich tekstów okołoinformatycznych.
Wypełnij formularz
(wymagana liczba postów: 25)

Developer
[Obrazek: 8f441e321a3649b391bc32e353d97d4a.gif]
Zadaniem Developera jest programowanie nowych pluginów i funkcjonalności dla społeczności oraz Serwisu MyBB PL. Na jego stanowisku konieczna jest znajomość programowania w różnych językach. Ściśle współpracuje z Betatesterami, zwłaszcza w fazie testów i rozwoju projektów.
Wypełnij formularz
(wymagana liczba postów: 25)
Betatester
[Obrazek: 523cf6a9a611e1af645f88b6ea1a969c.gif]
Betatester zajmuje się głównie "testami wytrzymałościowymi" skryptu oraz pluginów, wyszukiwaniem błędów i proponowaniem rozwiązań. Mile widziane doświadczenie w programowaniu, w szczególności znajomość PHP, MySQL, Javascript.
Wypełnij formularz
(wymagana liczba postów: 10)

Grafik
[Obrazek: 752f52697c4c8bf359f4aaabbb46affb.gif]
Grafik zajmuje się wizualną częścią serwisu. Tworzy grafikę na potrzeby społeczności oraz MyBB PL. Mile widziane doświadczenie poparte portfolio.
Wypełnij formularz
(wymagana liczba postów: 25)
TaniDedyk.pl
(21.12.2010, 16:13)DamYan napisał(a): [...]
Stanowisk0 wymaga bardzo dobrej znajomości zasad panujących na Forum MyBB PL, umiejętności przekazywania wiedzy, dużej kultury osobistej oraz cierpliwości.
[...]
Mała literówka, 0 zamiast o. Do poprawy ;)
Pisałem o Moderatora już 2-3 tygodnie temu , uważam że powinienem chociaż dostać odpowiedź czy tak czy nie . Do tej pory nie dostałem...
(21.12.2010, 16:38)masimo napisał(a): Pisałem o Moderatora już 2-3 tygodnie temu , uważam że powinienem chociaż dostać odpowiedź czy tak czy nie . Do tej pory nie dostałem...

Spokojnie - wszystko w swoim czasie :)
A developer? :P
Jakby co to wysłałem podanie na moderatora parę dni temu. Czekam cierpliwie na decyzję i proszę powiadomienie mnie, jeśli odpowiedź będzie negatywna. ;] Życzę powodzenia wszystkim chętny. :)
Czy nabór nadal aktywny?
Nabór otwarty dzisiaj, więc raczej jest aktywny. Będzie otwarty dopóki DamYan oficjalnie go nie zamknie.

Pozdrawiam, Zbyszny
Proszę pamiętać ze każda kandydatura jest oceniana indywidualnie, czasami trzeba poczekać na odpowiedź. My nie szukamy nikogo z przypadku chcemy wybrać najbardziej odpowiednie osoby na dane stanowisko :)
Ja to bym zadała takie pytanie: czy moderator musi przebywać określoną, minimalną liczbę godzin na forum?
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
(21.12.2010, 17:25)Victor napisał(a): A developer? :P

O widzisz - umknęło - już poprawione :D

(21.12.2010, 19:52)Xseverus napisał(a): Czy nabór nadal aktywny?

Dopiero się zaczął, a będzie aktywny, dopóki go oficjalnie nie zakończę (wszystko zależy od tego ile osób będzie chętnych, ile przejdzie selekcję i czy nadal będzie zapotrzebowanie).(21.12.2010, 21:24)Blue napisał(a): Ja to bym zadała takie pytanie: czy moderator musi przebywać określoną, minimalną liczbę godzin na forum?

Nie - nie ma wymagań "czasowych" - wszystko zależy od osoby aplikującej i jej postów (a dokładnie ich jakości).
Szkoda, że istnieje limit postów. Ja jestem grafikiem i z reguły nie mam potrzeby pisania postów na forum, głównie piszę w celu uzyskania odpowiedzi. Na forum jestem od 2 lat, to nie znaczy, że muszę przez ten czas aktywnie udzielać się w życie forum, uważam je za ciekawe w treść, ale nie koniecznie muszę dodawać swoje 5 groszy.
Co fakt to fakt, po to jest forum, aby z niego korzystać, co nie oznacza że trzeba pisać posty na chama, liczy się ich wartość merytoryczna. Jak jesteś grafikiem podeślij swoje prace i możliwe że wtedy się dostaniesz.
Jakość postów ->to znaczy w ilu wątkach się pomogło czy liczą się też posty dotyczące ulepszenia działania forum?
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Z czasem zaczniesz spoglądać na swoje stare posty z pewnym dystansem, widząc błędy i wyciągając z nich wnioski, podwyższasz jakość swoich postów, ich wartość rzeczową.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości