Mój Boże, jestem stary, czyli jak liczba postów wpływa na jakość pisania

Założony przez  DamYan.

Właśnie zauważyłem u siebie "na liczniku" 6000 postów. Ładna liczba - można pomyśleć - ale pytanie brzmi - czy jeśli posty nie byłyby naliczane, czy tak samo staralibyśmy się prowadzić wartościowe dyskusje po prostu 4FUN? :)

Na razie pozostaję bez odpowiedzi i chętnie poczytałbym Wasze opinie na ten temat, najlepiej doświadczalne :D
Jak spamiłeś to co się dziwisz, że masz tyle postów? :D (żart) Co do pytania, bo tu już Pan moderator się czepia, twierdzę iż znalazły by się takie osoby, które robiły by to For Fun, lecz było by ich mało.
DarK15 napisał 16.12.2010, 20:07:
Jakoś nie widzę w treści tego postu odpowiedzi na pytanie zawarte w temacie.
Nie ma co - ładna liczba postów, a i ponad 13% postów forum. Ładnie spamowałeś przez te 3 lata, ale chyba było warto... :)
Założę się, że jeśli posty nie byłyby naliczane to mało kto by się udzielał. Wystarczy popatrzeć na działy, w których posty nie są naliczane i porównać je z działami, w których wypowiedzi się liczą.
A co do samej liczby to jak na forum MyBB PL jest dużo, ale ogólnie to nie jest jakaś tam kosmiczna liczba, zdarzało się, że u niektórych licznik postów przekraczał 50000 wypowiedzi.
DarK, zwłaszcza u mnie się sprawdza to zdanie z udzielaniem się w działach z i bez naliczania postów :P

A co do pytania: u mnie nie było by różnicy czy było by naliczanie postów czy też nie. Jeżeli umiem pomóc to pomagam :) A jak okaże się, że to naprawdę pomogło to mam małą satysfakcję :)
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Nigdy nie patrzę na ilość moich postów. Widać to zresztą na forach, tam gdzie nie ma licznika dyskusje zazwyczaj są na wyższym poziomie.
Serwery CS REKSIO:))



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości