Nowe wydanie MyBB - 1.6.1 oraz uaktualnienie 1.4.14

Założony przez  DamYan.

U mnie również aktualizacja przebiegła bez żadnych problemów. Szablon mam własny, ale nic nie musiałem modyfikować.

A co do 1.6.1 - no fajnie, że wreszcie wydali tą kolejną wersję, ale 90 poprawionych bugów też robi wrażenie. Nic - czekamy na kolejne wersje oraz pierwsze informacje nt. 2.0 (bo jak wiemy, mają już "coś" rozplanowane).
90 bugów poprawionych to nie dużo, zważywszy, że mówimy o pierwszej poprawionej wersji, tu mogło być znacznie więcej wykrytych błędów i naniesionych poprawek ;)
Turel, trzeba pogratulować, że mając listę bugów, żadnego u siebie nie dostrzegłeś
co ciekawe, jeden z bugów zgłoszony został przez Bryna ;)

jeżeli chodzi o rozjeżdżające się style - też nie ma się czego obawiać
podmieńcie pliki, coś będzie nie tak, podmieńcie z powrotem na stare
nie trzeba podmieniać wszystkich plików, jest paczka z tymi, które zostały zmienione

a co do info o 2.0, te były już podawane jakiś rok temu, były to informacje np. o automatycznych aktualizacjach skryptu, były zeskanowane grafiki jak będą wyglądały elementy forum itp itd. nie należy oczekiwać, że za rok o tej porze będziemy odliczać godziny do wydania v2.0, może o tej porze pojawią się jakieś pewniejsze informacje na temat tej wersji
Mam pytanie ...
Czy jak zaktualizuję wersję mybb z 1.6 do 1.6.1 to usunie mi to wszystkie działy, wątki i wszystko?
Nie usunie.
(16.12.2010, 07:59)Bro123 napisał(a): Może i łatka dobra, ale styl rozwala. -.-

Też się przestraszyłem od razu po aktualizacji, ale wystarczy wejść ACP > Style i szablony > Style > otworzyć swój styl > edytować global.css i go zapisać ;)
ja wrzuciłem zmienione pliki i od razu spolszczenie. A potem aktualizacja i wszystko bangla ;) nawet pluginów nie dezaktywowałem i wszystko działa jak należy i bez problemów ;), więc osobiście polecę tą metodę jak ktoś się boi pełnej paczki :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości