[F] Tłumaczenie Mods NewPoints

Założony przez Kamix.

Wersja tłumaczenia:NewPoints (http://mods.mybb.com/view/newpoints)
Wersja MyBB: 1.4 MyBB
Opis problemu:Poszukuje tłumaczenia owego pluginy, może jest gdzieś w sieci? Ja nie mogłem znaleźć, jeśli nie ma może ktoś by się podjął przetłumaczenia go? Podejrzewam że nie tylko mi przyda się ten mods
TaniDedyk.pl
Można liczyć tutaj na czyjąś pomoc?
Za pewne nie ma tłumaczenia tego dodatku, więc się tak nie "gorączkuj". Pomoc jest darmowa - więc nikt nie ma obowiązku Ci pomagać. Na pewno nikt Ci nie pomoże po takim tekście. To nie obornik - tylko forum. Używaj zwrotu "Przepraszam, czy ktoś wie jak to rozwiązać?", a nie "Można liczyć tutaj na czyjąś pomoc?". Za pewne nie ma tłumaczenia - możesz sam przetłumaczyć plik językowy.
Mam rozumieć, że to tłumaczenie nie pasuje: https://mybboard.pl/thread-11764.html ? Bo oczywiście nie przyjmuję do wiadomości, że nie raczyłeś sprawdzić tego w naszym dziale Download. Jeśli nie pasuje to odpisz, postaramy się uaktualnić plik językowy do najnowszej wersji.
po części spolszczenie działa...ale w statystykach np. nie jest przetłumaczone oraz w ustawienia w ACP
(07.01.2011, 16:31)faber33 napisał(a): po części spolszczenie działa...ale w statystykach np. nie jest przetłumaczone oraz w ustawienia w ACP

Napisz dokładnie, w którym miejscu, zrób screeny i umieść proszę w tym dziale: https://mybboard.pl/forum-81.html

Łatwiej będzie zlokalizować ewentualne błędy i niedociągnięcia - wydamy nową wersję tłumaczenia (bo jak widzę NewPoints jest już w wersji 1.7).
Ja wiem o co mu chodzi. Koledze pokazuje się za co można otrzymać Points po angielsku... Wystarczy spolszczyć FAQ...
Tłumaczenie zostało wykonane przez Ekipę MyBB PL i jest dostępne w naszym Dziale Download.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości