Akcja "Pomóż Psiakom z Sherlokiem"

Założony przez Mooli94.

Ankieta: Weźmiesz udział w akcji ?
Ankieta jest zamknięta.

Jasne, że tak !

75.00%
3 75.00%

Nie... :(

25.00%
1 25.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Witam !Ruszyła akcja nakarm psa ! Wystarczy wejść pod podany adres i kliknąć wybranego psiaka, gdy klikniecie doliczy się 1% do wysłania wielkiej paczki karmy dla psiaka ;) Można klikać na ile się chce psiaków, lecz na tego samego tylko raz dziennie !I proponuję, aby każdy z nas, gdy kliknie na psiaka dopisał w tym wątku 1%, a następna osoba, która kliknie dodaje jeden procent do poprzedniego postu i wpisuje wynik.
Kod:
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
Zachęcam do pomagania tym psiakom !Mamy już 1% :D
TaniDedyk.pl
Ja nie jestem za promocją takich akcji. To nic nie da, może się natomiast skończyć jedynie tak, jak w domu pani Violetty Villas (jak kto nie wie o co chodzi, to szybko w google wykopie).
Lepiej uświadamiać ludzi, bo teraz to wygląda tak, że jakiś mały za przeproszeniem gówniarz chce psa, rodzice kupują... i jest to zabawka, bo zajmować to się nim nie ma kto. Pies po jakimś czasie trafia na ulice, podobnie jak wiele innych. No i później łażą takie, stanowiąc zagrożenie, a dodatkowo mnożąc się... Będę brutalnie szczery, ale jak patrzę się na polskie ulice to takie mam zdanie: zamiast dokarmiać, lepiej te pieniądze przeznaczać na kastrację psów...
Kastracja i sterylizacja psów, owszem, przydałaby się, ale po co to robić jak biedne zwierzęta nie będą miały co jeść? Każda forma pomocy jest dobra i potrzebna.

A co do
lukasamd napisał(a):gówniarz chce psa, rodzice kupują... i jest to zabawka

to jest to przede wszystkim wina rodziców, którzy nie umieją wychować dzieci na odpowiedzialnych ludzi [co zresztą widać coraz częściej].
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości