Kiedy będzie dosepna full wersja tego skryptu?

Założony przez  Za_Wislak.

Jak myślicie, a może będziecie wiedzieli kiedy będzie dostępna wersja MyBB 1.4?
jak skrypt będzie gotowy do opublicznienia.
~Luk@s~ napisał(a):jak skrypt będzie gotowy do opublicznienia.

A to znaczy, że jeszcze sporo wody upłynie w rzekach, zanim full wyjdzie na światło dzienne. Jest sporo nowatorskich rozwiązań, wiele funkcji się "krzaczy" lub nie działa jeszcze w ogóle. To wymaga czasu i pracy programistów oraz testerów.
Podsumowując: nie wiem :)
Można powiedzieć, że jesteśmy coraz bliżej publikacji MyBB 1.4 Bety, oficjalnej i dostępnej dla wszystkich.
To oczywiście nie oznacza, że to będzie już wersja pełna i dopracowana, ale wiadomo ile osób ostrzy sobie pazurki, żeby mieć już choćby betę 1.4.

Póki co - trzeba testować naszą - http://beta.mybboard.pl/ :)
Wg tego co podali jakis czas temu na oficjalnym - prawdopodobna data premiery to koniec lipca - czyli calkiem niedlugo - ale nie jest powiedziane, ze data jest pewna wiec prace moga sie przedluzyc.
haRacz napisał(a):Wg tego co podali jakis czas temu na oficjalnym - prawdopodobna data premiery to koniec lipca - czyli calkiem niedlugo - ale nie jest powiedziane, ze data jest pewna wiec prace moga sie przedluzyc.

Wątpię aby się wyrobili... - chciałbym :)

wydaje mi się, że pod koniec roku ujrzymy FULL VERSION.... Co do tego jestem pesymistycznie nastawiony. Lepiej dłużej i aby wszystko było ok, niż już teraz mamy dostać wadliwą wersję.

Pozdrawiam
Panowie, lepiej poczekać dłużej i wykryć wszystkie wady i błędy niż później bez sensu raportować o tym że ktoś w tłumaczeniu napisał coś źle... A pośpiech jest dobry przy łapaniu pcheł:)
Gatz napisał(a):Lepiej dłużej i aby wszystko było ok, niż już teraz mamy dostać wadliwą wersję.

właśnie, że nie. nie ma co przeciągać i na siłę samemu bezskutecznie szukać błędów. kiedy upubliczni się oficjalną wersję wtedy użytkownicy sami poznajdują błędy. taka jest kolej rzeczy w przypadku każdego produktu (spójrzmy chociażby na KDE4).
Dwa dni temu wypuścili betę 2 także jest jakiś postęp i zazwyczaj bet jest maksymalnie 4 przed finalną wersją.
Gatz napisał(a):wydaje mi się, że pod koniec roku ujrzymy FULL VERSION....
lol
Sami stwierdzili, ze bedzie moze pod koniec lipca, a Ty wyskakujesz, ze moze pod koniec roku. hahaha
Poza tym
Cytat:nie ma co przeciągać i na siłę samemu bezskutecznie szukać błędów. kiedy upubliczni się oficjalną wersję wtedy użytkownicy sami poznajdują błędy.

Po to wypuscili publiczna bete, zeby ludzie poznajdywali ostatnie bledy przed oficjalna.
haRacz napisał(a):Po to wypuscili publiczna bete, zeby ludzie poznajdywali ostatnie bledy przed oficjalna.

ale i tak wszystkie niedociągnięcia wyjdą dopiero w strefie produkcyjnej. przecież nikt nie wrzuca bety na miejsce dotychczasowej wersji.
Mam tylko nadzieję że nie będzie to samo jak z MS Vistą.. Milion pięćset nakładek na jeden system.. Zrócie tak by było dobrze;)
marines napisał(a):ale i tak wszystkie niedociągnięcia wyjdą dopiero w strefie produkcyjnej. przecież nikt nie wrzuca bety na miejsce dotychczasowej wersji.
Zdziwilbys sie ile ludzi tak robi.
Poza tym oficjalne juz dawno jedzie na becie 1.4.
można powiedzieć, że już koniec lipca a oficjalnej wersji jak nie ma tak nie było.
middio napisał(a):można powiedzieć, że już koniec lipca a oficjalnej wersji jak nie ma tak nie było.

i co w związku? moim zdaniem żadne narzekania tego nie przyspieszą.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości