Menu pod postem

Założony przez  jakub333.

Kilka szczegółów o moim forum i wtyczce, z którą mam problem:
wersja skryptu MyBB:
1.6.0
wersja bazy MySQL, Postgre:
MySQLi 5.1.51
wersja używanego PHP:
5.2.15RC1
adres forum:
hardcorerap.cba.pl
firma hostingowa:
cba.pl
opis problemu:

witam nie wiedziałem gdzie to dać więc postanowieniem tutaj więc tak gdzie w szablonie edytuje się menu postu tam gdzie jest raport dodawanie reputacji wyślij wiadomość gdzie mody mają usuń post itp w każdym razie to dolne i czy można je skopiować z innego stylu bo w poprzednim stylu miałem tam obrazki a w tym co mam tera są napisy co brzydko wygląda a styl mi się naprawdę podoba
@EDIT
chodzi mi o to:
[Obrazek: capture12042010104357.jpg]
To bardziej pasuje do styli.. w folderze images/twój_styl/ wrzuć folder 'polish' z buttonami PL i będzie dobrze.


Edit: użyj nawet tych https://webboard.pl/thread-13034.html
W stylu standardowo są nawet te obrazki oczywiście po angielsku tyle że znajdują się w folderze English
ok już zrobiłem temat do zamknięcia
Witam u mnie niestety gdy wrzuciłem pliki do folderu polish nic się nie zmieniło i chciał bym się dowiedzieć który plik jest odpowiedzialny za dopasowywanie tych obrazków do linków i nazw?? jestem nowym użytkownikiem mybb bardzo podoba mi się edycja z ACP ale właśnie nie wiem gdzie tam w szablonie szukać rzeczy które wymieniłem wyżej...
Strona główna » Paczki szablonów » Default Templates » Opis posta - Szablony
I tam znajdziesz np. postbit_edit czy postbit_www to właśnie te szablony odpowiadają za dany obrazek, wiadomo ze jest ich więcej, potrzebna jest tu mała znajomość angielskiego co do nazw buttonów :)
w obsłudze silnika mybb jestem nowy ale cała reszta nie stanowi dla mnie problemu :D
Dzięki za pomoc :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości