Czterech (nowych) deweloperów w Ekipie MyBB

Założony przez DamYan.

Zobacz w Portalu - Czterech (nowych) deweloperów w Ekipie MyBB[Obrazek: php.gif]Jak poinformowała nas Ekipa MyBB - w teamie developerów MyBB pojawiło się czterech nowych programistów: Ryon H, Morgoth, Sacred i Dylan M. Każdy z nich wnosi oprócz świeżości - wiele doświadczeń w programowaniu głównie PHP, ale także w optymalizacji skryptów pod kątem SEO.

Miejmy nadzieję, że dzięki chłopakom prace nad optymalizacją kodu MyBB oraz Merge System ruszą pełną parą, a kolejna seria z numerem 2.0 jest o kolejny krok bliżej do realizacji.

Z ciekawostek - Morgoth i Sacred przychodzą do społeczności spod płaszcza... płatnego IPB! Czyżby potrzeba zmian? ;)
TaniDedyk.pl
Oooo to super! Ciekawe jaka będzie nowa wersja 2.0? I kiedy? Nie mogę się doczekać.
O ile nie zostaną zablokowani przez główne szefostwo, to powinno to dać sporo dobrego MyBB :)
To mnie trochę zraża do Ekipy MyBB, że są "najmądrzejsi". Burza mózgów między, jakby nie było, specjalistami, wprowadzi na początku niemałe zamieszanie, ale z drugiej strony skoro kod tak naprawdę rozwijał tylko Ryan, to może wreszcie coś się ruszy.
Denerwujący jest ten brak samokrytyki wobec jakości kodu i rozwiązań proponowanych przez użytkowników, wśród których przecież znajduje się wielu specjalistów. Z drugiej strony być może dlatego zawsze było takie podejście ze strony Ryana ze względu na to, że musiałby i tak sam we własnym zakresie sprawdzić, napisać i zrealizować taką poprawkę.
(30.11.2010, 13:32)lukasamd napisał(a): O ile nie zostaną zablokowani przez główne szefostwo, to powinno to dać sporo dobrego MyBB :)
Zastanawia mnie jedno: oni są developerami czy użytkownikami społeczności IPB?
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
zgodnie z tym co napisane na oficjalu wnioskuję, że są devami, nie skryptu IPB co prawda, lecz jego pluginów


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości