Nowy system sygnalizacji nieprzeczytanych postów

Założony przez DamYan.

Na razie jeszcze nie zdążyłem potestować pod tym kątem nowego skryptu, ale czy coś wiadomo o nowym systemie zarządzania nieprzeczytanymi wiadomościami? Wiadomo jaka była przypadłość starszych wersji i w 1.4 obiecywane było przepisanie owego systemu od podstaw, aby wreszcie należycie działał.
TaniDedyk.pl
Wznawiam prośbę o testy.

Należy sprawdzić postowanie:
- w głównym dziale
- w poddziale
- odczytanie wiadomości i przechodzenie między działami (czy indykator nieprzeczytanych postów nie podświetla forum).

Proszę Was o dokladne testy.
Nie wiem jaki był zamiar twórców, ale miałem nadzieję, że po przeczytaniu postu i ponownym kliknięcie w "Pokaż nowe posty" przeczytany wątek nie pojawi się na liście tematów. A wygląda na to, że znika jedynie pogrubienie tematu oraz wskaźnik (zielona strzałka) przy nazwie tematu, czyli działa to tak, jak w wersji 1.2.14.
Przymierzam się do przejścia z phpBB2 na MyBB 1.4, ale działanie tej funkcji w taki sposób jest dla mnie dużym minusem. Przyznam szczerze, że phpBB2 i smf mają to lepiej rozwiązane. A MyBB tak mi się podoba :(
Pablo25 napisał(a):/.../ A wygląda na to, że znika jedynie pogrubienie tematu oraz wskaźnik (zielona strzałka) przy nazwie tematu, czyli działa to tak, jak w wersji 1.2.14. /.../

To najlepiej zaraportować to jako błąd :)
I co ruszyło się coś z tym? bo ja niestety też mam problem, brakuje mi tego opcji nieprzeczytanych
Wszystko działa u mnie.
Nie działa to przy czytaniu postów z poddziału.
Gdy po przeczytaniu wejdziemy ze strony głównej do działu, w którym znajduje się poddział dany temat zostanie oznaczony jako przeczytany.
Lepsze to niż nic :)
(08.08.2008, 19:29)Gatz napisał(a): Wszystko działa u mnie.
Nie działa to przy czytaniu postów z poddziału.
Gdy po przeczytaniu wejdziemy ze strony głównej do działu, w którym znajduje się poddział dany temat zostanie oznaczony jako przeczytany.
Lepsze to niż nic :)

czy pojawiło sie może jakieś nowe rozwiązanie tego problemu? :)
Tak, MyBB 1.4...
(08.10.2008, 16:32)Kukis napisał(a): Tak, MyBB 1.4...

mybb 1.4 nie rozwiązał problemu niegasnącej ikony w forach z subforami
Przy okazji sygnalizacji nieprzeczytanych postów, ostatnio odkryłem coś ciekawego. Jak klikniemy 2 razy przy ikonie działu to automatycznie sygnaluzuje się jako przeczytany.
Może znaliście już to wcześniej :p
Taki bajer posiada także vB
(08.10.2008, 17:20)KampinoskiPN napisał(a): Przy okazji sygnalizacji nieprzeczytanych postów, ostatnio odkryłem coś ciekawego. Jak klikniemy 2 razy przy ikonie działu to automatycznie sygnaluzuje się jako przeczytany.
Może znaliście już to wcześniej :p
Taki bajer posiada także vB

Wystarczy kliknąć raz :>. A co do tego problemu - pewnie niedługo autorzy wydadzą łatkę z poprawkami, trzeba czekać, albo samemu takiego patcha napisać ;).


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości