Zmiana koloru linków w poście

Założony przez  Turel.

Kilka szczegółów o moim forum i stylu, z którym mam problem:
nazwa stylu: Apart Dawn
wersja skryptu MyBB: 1.6.0
adres forum: www.forumaik.pl
opis problemu:

Witam. Wszystkie linki które umieszczamy na forum korzystając z tagów [url] zawsze jakoś się wyróżniają (n.p są podkreślone, albo w innym kolorze) U was klikalne URLy są na zielono czym się wyróżniają i jednocześnie pasują do skórki waszego forum. Ja też bym takie coś chciał u siebie. Na skórce Apart Dawn te linki się słabo wyróżniają i ich kolor jest tylko niewiele jaśniejszy od koloru zwykłego pisma. Jak to zmienić? Jak ustawić by było jak u was? Ja bym chciał by URLe miały pasujący do mojego stylu kolor pomarańczowy. (ale tylko kody [URL] napisane w postach i nic innego!!) Jak takie coś zrobić?

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam!
Plik css:
a:link {
    color: #jakiś kolor;
    text-decoration: none;
}

a:visited {
    color: #jakiś kolor;
    text-decoration: none;
}

a:hover, a:active {
    color: jakiś kolor;
    text-decoration: underline;
}


Pozdrawiam!
To mi zmieni tylko URLe? Czy wszystkie klikalne napisy na całym forum?
Wszystkie.
To wszystkich to nie chce. Tylko linki do stron w postach. Da się tak?
Do global.css Twojego stylu dodaj:
.post_body a {
    color: red;
}
i dostosuj do swoich potrzeb.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
A w którym selektorze schematu global.css to wkleić?
Do żadnego. ;) To, co podałem wyżej jest odrębnym selektorem, który musisz wrzucić w dowolne miejsce w global.css.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Nie działa! Wkleiłem ten kod na końcu szablonu global.css w trybie zaawansowanym tak jak poleciłeś Adrian, ale nic to mi nie zmieniło...
Wklej tutaj szablon postbit_classic z grupy Postbit Templates (Opis posta - szablony).
Trzeba dodać do szablonów pewną klasę, żeby kod zadziałał. Nie spojrzałem na początku u Ciebie w kod i stąd przyczyna owego niedziałania ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Nadal nie działa. Gdy robie tak jak mówisz to pod każdym postem pojawia mi się napis: .post_body a Możliwe że wklejam t w złym miejscu...
(10.11.2010, 20:46)Adrian napisał(a): Wklej tutaj szablon postbit_classic z grupy Postbit Templates (Opis posta - szablony).
/.../
Napisałem przecież wyraźnie. ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
No tak właśnie robie i mi nie działa...
Nie czytasz uważnie tego, co ja piszę. ;) Poprosiłem Cię o wrzucenie zawartości szablonu postbit tutaj*.

*tutaj - tu, na forum, do tego wątku, w treści posta.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Aaaa, teraz kumam :) Oto on:
{$ignore_bit}
<
table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}cellpadding="{$theme['tablespace']}class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}id="post_{$post['pid']}">
    <
tr>
        <
td class="{$altbg}width="15%" valign="top" style="white-space: nowrap; text-align: center;"><a name="pid{$post['pid']}id="pid{$post['pid']}"></a>
        <
strong><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span></strong> {$post['onlinestatus']}<br />
        <
span class="smalltext">
            {
$post['usertitle']}<br />
            {
$post['userstars']}
            {
$post['groupimage']}
            {
$post['useravatar']}<br />
            {
$post['user_details']}
{
$pmy_group}
        </
span>
    </
td>
    <
td class="{$altbg}valign="top">
        <
table width="100%">
            <
tr><td>{$post['posturl']}<span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span>
            <
br />
            <
div id="pid_{$post['pid']}style="padding: 5px 0 5px 0;">
                {
$post['message']}
            </
div>
            {
$post['attachments']}
            {
$post['signature']}
            <
div style="text-align: right; vertical-align: bottom;" id="post_meta_{$post['pid']}">
                <
div id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</div>
                {
$post['iplogged']}
            </
div>
        </
td></tr>
    </
table>
</
td>
</
tr>
<
tr>
    <
td class="{$altbg}style="white-space: nowrap; text-align: center; vertical-align: middle;"><span class="smalltext">{$post['postdate']} {$post['posttime']}</span></td>
    <
td class="{$altbg}style="vertical-align: middle;">
        <
table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
            <
tr valign="bottom">
                <
td align="left" ><span class="smalltext">{$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}</span></td>
                <
td align="right">{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}</td>
            </
tr>
        </
table>
    </
td>
</
tr>
</
table



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości