Inne Przeglądarki - Błędne wyświetlanie

Założony przez mbujak.

Kilka szczegółów o moim forum i stylu, z którym mam problem:
nazwa stylu:BlackEvo4-nature (zmodyfikowany)
wersja skryptu MyBB:1.6
adres forum: http://www.kaku.com.pl/
opis problemu: Dopadł mnie dość poważny problem, mianowicie sprawa wyświetlania się strony na różnych przeglądarkach.

Opera:
Tutaj wszystko jest jak najbardziej w porządku, wygląda to w ten sposób:
[Obrazek: 222alr.jpg]
[Obrazek: 72056574.jpg]
Firefox:
Tutaj również wszystko jest okej, poza tym, że po zmianie koloru czcionki w chatbox'ie na biały, i tak tekst jest widoczny jako czarny, ale to jest teraz mniej ważne.

Internet Explorer:
Tutaj po prostu rzeź, w ogóle nie widać loga panel logowania rozjechany:
[Obrazek: 2222ez.jpg]
natomiast po zalogowaniu wygląda to w ten sposób
[Obrazek: 22222op.jpg]
tam gdzie są strzałki, po prostu jest jeszcze duży pusty obszar którego nie chciałem zamieszczać na screenie.

Bardzo proszę o pomoc, ewentualnie propozycję metody rozwiązania tego problemu (na przykład jakiś komunikat dla użytkowników o poprawności wyświetlania po wejściu na stronę).
Pozdrawiam

EDIT:
w zasadzie na IE 8.0 działa w porządku
TaniDedyk.pl
No tak na ie8 wygląda ok, co do starszych to możliwe ze nie może sobie poradzić z którymś atrybutem lub jest źle dodany.
LIS ROX

a tak na powaznie, to chyba malo kto uzywa juz IE ? Czy się myle?
IE używa nadal więcej osób niż Chrome czy Opery, a na zachodzie jest popularniejszy również od Firefoxa :)
To nie wina przeglądarki, ale raczej błędnego stylowania, no chyba że było sprawdzane na IE6, bo już w IE7 da się bez specjalnych udziwnień większość rzeczy dostosować.
ja mam ie8 i też błędnie wyświetla styl, raczej przeglądarka od ie7 nie ma tyle do gadania a na jakim so pracujemy. Vista sp2 kiepsko sobie radzi, z kolei w7 czy xp jakoś daja rade aczkolwiek w7 ma niekiedy małe kłopoty. zleży od so i przeglądarki bo ie8 dla xp a dla visty czy w7 różnia sie troche odczytywaniem bo inny algorytm przetwarzania jest zastosowany. najlepiej robić proste style będzie działac prawidłowo
Na IE9 wyświetla poprawnie ( chociaż miałem niedawno kłopoty na swoim forum z jedną ze skór ,ale udało się jakoś z nią dojść do ładu ).
Chyba jednak co raz mniej ludzi używa tego badziewia. Najwierniejsi fanatycy tego produktu są w Stanach.
Reszta cywilizowanego swiata używa Foxa ...ostatnio Chrome robi za majordomusa przeglądarek , z tej racji że wszędzie się wpycha ze swoją instalką.
(30.05.2011, 23:26)papi napisał(a): Na IE9 wyświetla poprawnie ( chociaż miałem niedawno kłopoty na swoim forum z jedną ze skór ,ale udało się jakoś z nią dojść do ładu ).
Chyba jednak co raz mniej ludzi używa tego badziewia. Najwierniejsi fanatycy tego produktu są w Stanach.
Reszta cywilizowanego swiata używa Foxa ...ostatnio Chrome robi za majordomusa przeglądarek , z tej racji że wszędzie się wpycha ze swoją instalką.

czyli jeśli ktos nie używa innej niż ff to jest prymitywem tak? co za brednie, raczej autorzy styli są zacofani bo nie robia styli z mysla o innyh a tylko o swoich przekonaniach. To tak jakby robili samochody tylko z silnikiem turbo disel a o gazie zapomnieli. teraz jest w modzie robic style uniwersalne (które każda przeglądarka widzi) gdyz MS zwiekszył ceny swoich produktów o 10% a ludzie mający xp legalnego nie chca sie przesiadac na nowszy a ie9 niedostepny jest dla xp co za tym idzie css3 nie obsłuży ewentualnie chroma zainstalować. Sam mam zainstalowane aż 5 przeglądarek i powiem ze co jak co ale wszystkie działają poprawnie tyle że autorzy styli troche nie mysla przy ich tworzeniu raionalnie bo niekażdy chce piratowac w7 no i w dodatku po co ma zmieniac so skoro xp będzie jeszcze długo w użytkowaniu. Moim zdaniem każdy używa to co chce i każdy ma wybór. Czy ktoś używa ie czy chroma czy jeszcze innej przeglądarki nie ma znaczenia bo nie każdy musi mieć wszystko najnowsze ale by było sprawne. a ty takimi uwagi "że wszyscy cywilizowani ludzie używają ff" to głupota bo jest odrotnie, cywilizowani ludzie rozumieja odmienność i przy tworzeniu czegos nowego powinni myslec o wszystkich a nie o pewnej grupie.

Jeśli kogos uraziłem nie miałem zamiaru, poprostu wyraiłem moją opinię.
ty się rozpisałeś, było się męczyć tyle? też cię lubię.
ja tak zawsze mam a ie więcej ludzi używa niż myślisz. robiłem ankiete i co sie okazało? że 34% z 1000 osób ankietowanych używa ie od 6.0 do 9.0


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości