Po zmianie stylu nie wyświetla się shoutbox

Błąd   Założony przez  ENIGMA.

Kilka szczegółów o moim forum i stylu, z którym mam problem:
nazwa stylu:Realize 1.6.0a
wersja skryptu MyBB:1.6
adres forum:cs-szaniec.ugu.pl
opis problemu:


Przed wgraniem stylu miałem SB na forum a po wgraniu już nie ;(
co mogę zrobić ?
i z rangami też tak się stało była a potem ich nie ma
;/
Adrian napisał 01.11.2010, 16:38:
Poprawiłem nazwę wątku. Pamiętaj o regulaminie.
Spróbuj dezaktywować/odinstalować pluginy za to odpowiadające i ponownie aktywować/zainstalować
Jakiego używasz sb ?:)
Podam moją praktykę:Jeśli używasz Extra File chatbox:On działa tylko z niektórymi stylami. Spróbuj tego samego na np. blueforce.
Jeśłi używasz Shoutbox:Shoutbox działa poprawnie ze wszystkimi stylami, tylko po zmianie stylu musisz ponownie ustawić, aby go pokazywało na stronie głównej.
Jeśli używasz MyShoutbox:MyShoutbox potrzebuje jeszcze dodatkowej zmiany w szablonie. Po prostu - Jeśli wcześniej w stylu ją miałeś - To ją też dodaj do nowego stylu, i będzie działało, a ta zmiana to wprowadzenie gdzieś po {$header} kodu "{myshoutbox}". SpiceFuse shoutbox:Ten shoutbox jest na tyle zaawansowany, że trza (trzeba) go jeszcze raz zainstalować wraz ze wszystkimi plikami, aby się zainstalował w nowym stylu. Potem trzeba jeszcze dodać w kodzie nowego stylu dodatek "{sf_shoutbox}". Jeśli o jakimś shoutboxie zapomniałem, to napisz o jakim i napiszę. Znam się na shoutboxach, i na stylach, więc rzadko mam jakieś problemy z takimi sprawami. (Rzadko, ale mimo wszystko czasem takie mam) Pozdrawiam!!!



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości