Poker? Gra w butelkę i inne

Założony przez Axboard.

Witam:) pewnie każdy z was zna grę w butelkę:) a jak nie to pewnie słyszał i wie o co chodzi. Gra w butelkę sprawdza się zazwyczaj na jakiś domowych imprezkach wiec warto być zawsze przygotowany i znać parę fajnych zadań bądź pytań którymi możemy nieźle zaskoczyć znajomych. O co warto pytać? Jakie zadawać pytania aby po prostu było zabawnie?:) Znacie jeszcze jakieś inne gry tego pokroju?:) Gra w butelkę to klasyk:)
TaniDedyk.pl
Całowana butelka rulez, oby tylko za dużo facetów nie grało...
Wiadomo:D
A jeśli chodzi o butelkę z pytaniem i zadaniem?:D
Podziękowali: wujas
Warunek jest jeden, duzo panien, mało facetów. Konkurencja zawsze psuje efekt, takie gry są bardzo integrujące ;)
hehe:d dzięki Wujas za wypowiedz:D Wypowie się ktoś jeszcze?:) Znacie jakieś nietypowe zadania bądź pytania nadające się do gry?:D
Wszystko zależy od poziomu towarzystwa i... wieku :) Jeśli towarzycho jest starsze można zagrać w jakąś gierkę erotyczną ;) Różnie się nazywają, ale kupić się da praktycznie wszędzie, coś ala flirt etc.

Dobrą gierką często w filmach stosowaną, jest naklejanie kart na czole i osoba z kartą ma zgadnąć kim jest zadając pytania.

Są różne gry integracyjne ;) Można też np. ustawić się w okręgu, zamknąć oczy, iść na siebie i łapać czyjeś ręce, a następnie bez puszczania rąk trzeba znów utworzyć okrąg :D
Ja to pamiętam raz grałam w taką wersją gry w butelkę: zadawało się pytanie a jak ktoś nie chciał odpowiedzieć musiał zdjąć jakąś część swojej garderoby.
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Świetny jest tez twister czy tabu :D
No i nieśmiertelny monopol :D
Damian ma rację - zależy od wieku i nastawienia towarzystwa na tę grę. Poczucie humoru członków, bo jeśli ktoś zada jakieś pytanie z przymrużeniem oka, a osoba do której kierowane było pytanie się obrazi no to nie będzie ciekawie.
Kiedyś jak się w to bawiliśmy z kolegami to jako zadanie wyznaczaliśmy sobie żarty z sąsiadów (tak, wiem że to nie było miłe, ale sąsiad miał poczucie humoru). Kolega miał zadzwonić do drzwi i podrzucić jakiś stary artykuł w gazecie (nie pamiętam dokładnie o czym, ale wiem że sąsiad nieźle tym przeżywał :E).
Pytanie to rzadko wybierana przeze mnie opcja tej gry, bo nie wiadomo z czym ktoś wyskoczy, no a prawdę trzeba jednak powiedzieć. ;)


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości