pomysł na integrację z PHP Fusion

Założony przez  kanion.

A więc jak podczas rejestracji przesłąć dane login hasło email do innej tabeli w bazie?
AFAIK w pliku register.php (29 wiersz) znajdują się funkcje rejestrujące użytkwnika. wystarczy że tam umieścisz kwerendy manipulujące na innych tabelach.
marines to może to pokażesz w praktyce? (tutek)
markes01 napisał(a):marines to może to pokażesz w praktyce? (tutek)

nie wiem co on chce konkretnie zrobić ;) jak przedstawi szczegóły to nie ma problemu :)
Chodzi mu pewnie o to, aby podczas rejestracji na stronie opartej na PHP-Fusion, automatycznie było tworzone konto na forum z takim samym hasłem. Szczerze mówiąc coś takiego przydałoby się i mnie, ale nie znam na tyle PHP i MySQL aby zrobić to samemu. Ponadto nie wiem na jakiej zasadzie szyfruje hasło forum, bo w PHP-Fusion szyfrowane jest podwójnym md5, ale w formularzu nie jest szyfrowane, także trzebaby wyłapać wtedy.
to jutro napiszę taki tutorial - rejestracja konta na forum podczas rejestracji w php-fusion.

//edit
chociaż może nie zdążę dziś :D
Czekamy z niecierpliwością! :D Może wreszcie powstanie jakiś mostek PHP-Fusion <-> MyBB albo chociaż jego namiastka.
sama rejestracja jednostronna? trochę mało do prawdziwej integracji ;D rzeczywiście, namiastka może być. :D
marines integracja w postaci:

Rejestracja na stronie = rejestracja na forum
Rejestracja na forum = na stronie

Najlepiej w dwie strony ;)
Można dać użytkownikom do wyboru, bo jedni np. będą chcieć tylko w jedną stronę.
szulcu napisał(a):Można dać użytkownikom do wyboru, bo jedni np. będą chcieć tylko w jedną stronę.

W takim razie zrócie ankietę :D
A żeby nie było weryfikacji email?
kanion napisał(a):/.../
Uwagi:
- musi być wyłączona rejestracja z potwierdzeniem e-mail /.../

markes01 napisał(a):A żeby nie było weryfikacji email?

ZTCW to tam jest napisane, że jest WYŁĄCZONA.
no to już mnie wyręczono ;) mimo to może napiszę cały plugin do tego?
marines napisał(a):no to już mnie wyręczono ;) mimo to może napiszę cały plugin do tego?

Jak najbardziej - będzie w czym wybierać :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości