Zwierzęta domowe - czy waszym zdaniem warto je hodować? Czy posiadacie jakieś obecnie?

Założony przez  DarK15.

Witajcie! Założyłem ten temat z pytaniem takim jak w tytule: Czy warto waszym zdaniem hodować zwierzęta domowe? Opiekować się nimi, dbać o nie...

Czy posiadacie któreś z nich? Rybki, Chomiki, Psy, a może Koty? Pochwalcie się swoimi zwierzątkami w tym temacie ;)

Ja posiadam 3 koty na zewnątrz, oraz dwa psy. A w domu jedną rybkę (były dwie, ale w piątek jedna odeszła... :().
Moim zdaniem warto trzymać takie stworzonka w domu, można przy trudnych chwilach, jeśli się jest samym posiedzieć przy takim małym przyjacielu i od razu człowiekowi lepiej. ;)

Czekam na Wasze zdanie.
Mam kochanego kota rasy norweski leśny. Bez wątpienia jest maskotką rodziny i każdy w domu go uwielbia. ;) Sam jestem kociarzem i nie potrafię przejść obok nich obojętnie. :zawstydzony:

Ludzie z reguły bardzo przywiązują się do swoich pupili i traktują ich jak członków rodziny :shy:

Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Ja sama osobiście hoduję myszki japońskie oraz oprócz tego mam jamnika szorstkowłosego [czarnego, o wyjątkowo towarzyskich zębach] ;) . Ja tam jestem za hodowaniem zwierząt, nie ma nic lepszego jak przytulić się do zwierzaka kiedy jest Ci źle :)
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Posiadałem kota rasy pers który prawie pobił rekord "żywotności" w Polsce(żył ponad 25 lat). Poza tym posiadam pięknego Owczarka kaukaskiego zmieszanego z niemieckim(czyli kundel).
http://www.facebook.com/photo.php?pid=58...0144636540
http://www.facebook.com/photo.php?pid=58...0144636540

Z moim psem co prawda na spacer trudno iść bo wyrywa ręce, ale potrafi przytulić, dać łape, chętnie wszamie ze mną jabłko albo winogrona, ostatnio nawet chciał ze mną zapalić papierosa...
Serwery CS REKSIO:))
Ja zamiast hodowania, polecam przygarnięcie psa lub kota ze schroniska - zmniejszy się ruch, oraz odciąży "zapchane" dotychczasowe schroniska ;/
Ja tam mam dwa dachowce. Jeden został wzięty od sąsiada ćpuna, który o kota nie dbał, tylko pewnie faszerował go potrawami z jamajki. Teraz ten kot ma problem z błędnikiem (nie możliwość zmierzenia sobie odpowiedniej odległości do skoku, dziwne chodzenie i sztywne skakanie).

Drugiego dachowca ojczym znalazł w parku. Taki mały kotek pijący wodę z kałuży? Głupota go nie przygarnąć! :heart:
Obecnie posiadam psa o rasie seter irlandzki ma dwa lata i nie narzekam :).
Nie wiem czy ja je hoduję. Raczej same sie hodują
Mam dwa dachowce - czarne, rodzeństwo

Przedstawiam Wam: Wafla i Wiórkę nazwaną często Wiewiórem

http://picasaweb.google.com/114999567147...felIWiorka#
ja mam akwa oczkowe, gupikarium, ogólne, 2 chomiki i 4 koty. Kocham zwierzęta
Ja mam psa, mieszańca wabi się on 'mafia' :P
Czy warto? Oczywiście, że warto! Że tak powiem rozwesela on cały dom i jest wiernym towarzyszem spacerów :)
Mój piesio w wiosennej sesji zdjęciowej. ;)
[Obrazek: _DSC0133.JPG]
Serwery CS REKSIO:))
1. Chomik "Cwaniak"

[Obrazek: 81094335973481088360.jpg]

2. Chomik - "Frania"
3. Chomik - "Łatek"
4. Pies (jamnik) "Morys"
[Obrazek: 32087633251290500308.jpg]
4. Ptak (papuga) "Kubuś"
Świniak - Filip

[Obrazek: XBEgx.jpg]
Kocham zwierzęta.. obojętnie jakie ;). Jedno zdechnie i zaraz biore nowe. Początkowo królik.. miniaturka - wyrósł na wielkie bydle, żyją 6 lat.. ten przeżył 12. Następnie pies - cześka, przybłęda. Kolejny pies - saba mieszanka wilczura i haskiego niestety choroba zabrała ją po 3 latach.
A niedawno wszedłem w posiadanie pięknej suni collie :)

Wabi się Luna
[Obrazek: yaVd5.jpg]
To i ja się pochwalę moimi zwierzakami :)

To mój jamnik - Filut

[Obrazek: max_filut2.jpg]

A to niektórzy przedstawiciele mojego mysiego rodu

[Obrazek: max_60464c113b08ca0929c7d1c662df002c.jpg]

[Obrazek: max_e1e506cd03e1f32b1ff7573f24aaa02a.jpg]

[Obrazek: Zdjęcie0538.jpg]

[Obrazek: Zdjęcie0537.jpg]
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości