Nowa grupa: Beta-Testerzy

Założony przez DamYan.

Jak pewnie większość z Was zauważyła - na forum pojawiła się grupa Beta-Testerzy.
Została powołana do życia z myślą o wydzieleniu oficjalnych betatesterów z ramienia MyBBoard.pl, którzy będą zajmować się dokładnymi testami skryptu MyBB (w tym wypadku bety 1.4).

Beta-Testerem może zostać praktycznie każdy użytkownik MyBBoard.pl, ale musi zyskać zaufanie ekipy zarządzającej, wykazywać aktywność i znajomość MyBB, lub przynajmniej chęć znajdowania odpowiedzi na pytania związane z błędami pojawiającymi się podczas użytkowania skryptu.

Beta-Testerzy dodatkowo będą wspomagać oficjalny support MyBB, gdyż na bazie ich doświadczeń będziemy jako MyBBoard.pl wysyłać raporty do MyBBoard.net. Dzięki temu zyskamy jeszcze lepsze polskie zaplecze skryptu oraz wniesiemy wkład w rozwój MyBB.

Więc... let's test! :D
TaniDedyk.pl
DamYan chętnie sie podejme, już zgłaszałem błędy angielskiemu supporcie ;)
Ja również byłbym zainteresowany taką posadą :)
Dużo czasu spędzam przed komputerem, głównie majstrując w różnych skryptach. Testowałem już bete phpBB 3, więc myślę że z MyBB też sobie poradzę :)
Skoro można spróbować, to dlaczego nie :D
Miejsce na serwerze mam, także powinienem sobie poradzić. Możecie mnie dopisać do listy :D
Wraunki podałem w pierwszym poście, więc już na starcie mówię - nie wszyscy staną się BT.
Ekipa przeanalizuje Wasze kandydatury i na PM zostaniecie poinformowani o szczegółach. Na razie ciągle czekamy na aktywność z Waszej strony w sprawie dotychczasowych wersji forum (na BT też trzeba zasłużyć, ale nie... 3-ma postami o pytaniem "jak?" ;)).


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości