Kreski między "Pokaż nowe posty" itp!

Błąd   Założony przez  hultek.

Kilka szczegółów o moim forum i stylu, z którym mam problem:
nazwa stylu: Apart1
wersja skryptu MyBB: 1.6
adres forum: http://forum.howimetyourmother.com.pl/
opis problemu:

[Obrazek: ilf7et.jpg]

Witam ponownie! (nie lubię zakładać tylu tematów, ale skoro jeden problem=jeden wątek, to ok ;p)
Zainstalowałem moda: "Pokaż nieprzeczytane posty" i do tego jeszcze łatkę z poddziałami (teraz poprawnie zaznacza, jak się przeczyta posta w poddziale).
Owy mod dodał ten link "Pokaż nieprzeczytane posty" i taką bardzo ładną kreseczkę po lewej stronie. Chcę wszystkie linki oddzielić kreseczkami i dodać/usunąć spacje pomiędzy linkami, żeby to ładnie wyglądało.
Który plik i która linijka? :)
ACP > Style i szablony > Szablony > Szablony używane przez Twój styl > Nagłówek - szablony > header_welcomeblock_member I mięszy linkami dodajesz "|".

Np.:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getnew">{$lang->welcome_newposts}</a> | 


Jak sobie nie poradzisz to wstaw swój kod header_welcomeblock_member
Próbowałem (come on, takie banały to ogarniam), ale wyskakiwał błąd! Zaraz wkleję jaki, daj mi 3 minutki. :P

EDIT: LOL! Nie wywala błędu teraz. O_O Ok, spację tylko ogarnę i jak będzie coś źle, to dam znać, a jak nie, to leci "Pomógł". ;)
OK, jest świetnie. Teraz pytanko - mogę sobie zmienić, żeby tylko dla języka polskiego były to inne nazwy? Tzn. zamiast "Lista znajomych", chciałbym "Znajomi". Zamiast "Pokaż nowe posty", chciałbym "Nowe Posty". Który pliczek? :P
(26.09.2010, 14:00)hultek napisał(a): [...]
OK, jest świetnie. Teraz pytanko - mogę sobie zmienić, żeby tylko dla języka polskiego były to inne nazwy? Tzn. zamiast "Lista znajomych", chciałbym "Znajomi". Zamiast "Pokaż nowe posty", chciałbym "Nowe Posty". Który pliczek? :P
Możesz to zmienić w pliku językowym ;)
ACP > Konfiguracja > Języki > Polski > Edytuj > global_lang.php
I szukasz: [Obrazek: Magical%20Snap%20-%202010_4c9f46524779d.png]
W porządku, znalazłem, zmieniłem sobie tylko znajomych (reszta brzydko brzmi ;p). OSTATNIA sprawa dot. tych kresek! Mogę sobie pogrubić linki do UCP, MCP i ACP? Czy coś się może skrzaczyć? I które to pliki będą (zakładam, że header_welcomeblock_member_admin?)?
Możesz to zrobić zarówno w tych plikach, które podałeś jak i w plikach językowych, tylko między np. ACP wrzuć:
<b>ACP</b
(również global_lang.php)
W pliku językowym chyba będzie lepiej. Leci kolejny punkcik. Zostaw temat na jakieś 5-10 minut, bo może coś znowu wymyślę. :P
Dobra, wszystko jest tak, jak sobie tego zachciałem, czyli super. :D Dzięki wielkie! Ten temat chyba wyczerpany. ;p



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości