"Pimp my style" - podsumowanie

Założony przez Adrian.

Zobacz w Portalu - "Pimp my style" - podsumowanie[Obrazek: pimp1.png]
Nadszedł czas na małe podsumowanie. ;)

Pimp My Style - konkurs zorganizowany przez ekipę MyBBoard.pl z okazji trzecich urodzin serwisu. Administratorzy for opartych na silniku MyBB przez tydzień mogli zgłaszać swoje fora do udziału w konkursie. Nagrodą było "odpicowanie" forum, czyli stworzenie przez grafików MyBB PL nowego i unikalnego stylu. W ten sposób chcieliśmy pomóc ciekawym i rozwijającym się forom polepszyć ich wizualną stronę.

Zgłoszonych zostało wiele for o różnej tematyce. Niemal jednogłośnie jako zwycięzcę wybraliśmy forum literackie Literka.info, które zrzesza młodych pisarzy. Uznaliśmy, że Literka ma spore szanse na sukces ze względu na dość ciekawą i oryginalną tematykę oraz nieprzeciętną zawartość merytoryczną. Dzisiaj nadszedł dzień, aby przedstawić Wam efekt naszej pracy. :)Stworzyliśmy styl bazując na propozycjach administratorów Literki oraz wprowadzając nasze własne pomysły. Jakiś czas temu ukazała się wersja rozwojowa:
[Obrazek: lay1-150x150.jpg]
(kliknij na miniaturkę, aby powiększyć)
Od takiego układu rozpoczęliśmy dalszą pracę. Przedstawiamy wersję końcową, która została wczoraj wieczorem przekazana w ręce głównego administratora Literki - Sindbada:
[Obrazek: jzt7ipsdoeutedg09hgf-150x150.png]
(kliknij na miniaturkę, aby powiększyć)
Widać dość sporą różnicę. ;) Mamy nadzieję, że nowy styl pozwoli Wam lepiej rozwijać Wasze forum i przyciągnie rzesze nowych pisarzy.
Literko - odpicowaliśmy Wam forum :)
TaniDedyk.pl
Wcześniejszy styl można uznać za pomyłkę, a ten już na prawdę bardzo dobrze się prezentuje i jest ładny (wg. mnie). Trochę trzeba było czekać, ale widać się opłaciło i Literka będzie miała własny unikalny styl.
Wow, jestem pod wrażeniem, bardzo mi się podoba :D Jedyne co mnie ciekawi, to jak ten bękart Microsoftu sobie radzi ze stylem... :>
No ja również jestem pod wrażeniem - super styl odpicowaliście :)
Nono, styl jest dość nietypowy, ale na temat i super wykonany - gratuluje wykonania i pomysłu :)
Administracja Literki - teraz chyba kilka slów podziękowania by się przydało.

Styl - zajebiaszczy.
Wokół PMS narosło wiele kontrowersji, niestety głównie dzięki niecierpliwości ze strony administracji Literki.
Osobiście wiedziałem na pewno, że Graficy MyBB PL staną na wysokości zadania i dadzą popis swoich umiejętności. W końcu mieli odpicować styl! :)

Udało się i cieszę się, że pierwszy poważny konkurs graficzny na MyBB PL okazał się sukcesem :) Niezmordowani Adrian i kych0, co prawda, będą musieli popracować nad swoim czasem ;), ale warto czekać, by mieć taki efekt.

Adrian i kych0 - jestem dumny z Waszej pracy oraz z faktu, że mogę mieć tak zdolnych i pokornych ludzi w swojej Ekipie. Bardzo dziękuję!
Literka została poturbowana ;) ( dla nie znających Overhaulin' )
(24.09.2010, 18:47)Victor napisał(a): Administracja Literki - teraz chyba kilka slów podziękowania by się przydało.

Właśnie miałem to zrobić. Zauważ, że obecnie wgrywam styl, pracuję nad niektórymi elementami, które trzeba zmienić (tj. kolory nicków użytkowników, i masa innych rzeczy + dodajemy nowe funkcjonalności/nowości). Oczywiście bardzo dziękuję szczególnie Adrianowi, który już wie za co, prawda ;> ?
kych0 wykonał swoją pracę, więc również mu należą się podziękowania.

Jeszcze raz dzięki ;)
A czy skład jury jest ciągle ''tajny''?

//Edit:
Tak się zastanawiam, czy słowa Tuptusia są skierowane do mnie i mają na celu znieważenie mojej osoby?
(24.09.2010, 19:32)sindbad napisał(a): /.../
A czy skład jury jest ciągle ''tajny''?

Jury w konkursie PMS to była CAŁA EKIPA, zgodnie z regulaminem konkursu.

Nie mogę się doczekać, by zobaczyć jak u Was "działa" nowy styl.
(24.09.2010, 19:36)DamYan napisał(a): (...)
Nie mogę się doczekać, by zobaczyć jak u Was "działa" nowy styl.

Styl jest już na ftp, czekam jeszcze na kilka rzeczy od naszego grafika, aby odsłonić nową wersję Literki (nastąpi to ok.22:00).

//Edit: Ale odmiana mojego nazwiska przez przypadki (w licencji) sprawiła Wam dużo kłopotu :D A wiedzieć powinniście, że nazwisk tego typu się po prostu nie odmienia xD
(24.09.2010, 19:37)sindbad napisał(a): //Edit: Ale odmiana mojego nazwiska przez przypadki (w licencji) sprawiła Wam dużo kłopotu :D A wiedzieć powinniście, że nazwisk tego typu się po prostu nie odmienia xD

http://www.poradniajezykowa.us.edu.pl/zasady.php#Nazwiska_nieodmienne

Cytat:Wśród nazwisk nieodmiennych wymienia się następujące:

1) zakończone w wymowie na [ła], np. Benoît, Dubois, Pasqua;
2) zakończone w wymowie na samogłoskę u, np. Ceauşescu, Kimbangu, Nehru, Pompidou, a także z końcowym -x w zapisie: Giraudoux, Levittoux;
3) zakończone w wymowie na akcentowaną samogłoskę [o] (ortograficzne -o, -au, -eau z niewymawianymi -s, -x, np. Hugo, Desnos, Despiau, Cocteaux, Cousteau, Rousseau.


Oprócz wymienionych typów nazwisk reszta jest obowiązkowo odmienna.
nie było kłopotu ;)
----
@down: Nie było moim celem przekonanie Cię do czegokolwiek - podałem jedynie zewnętrzne źródło, by osoby postronne czytające ten wątek mogły samodzielnie rozsądzić kto działa zgodnie z zasadami poprawnej polszczyzny, a kto jedynie uważa że "wie lepiej" ;) Dlatego też mowy o "sprzeczce" być nie może - z mojej strony EOT.
Nie było kłopotu, lecz jest błąd. Nie ma to jak sprzeczka, no nie :D ? Szczególnie z kimś, kto posiada owe nazwisko i raczej wie lepiej :P

Chciałbym poinformować oficjalnie, że wersja finalna layoutu właśnie pojawiła się na Literce. Zapraszam do obejrzenia i ocenienia ;) W końcu live demo jest znacznie lepsze od popatrzenia na "zwykły" obrazek.
Literka.info.

(24.09.2010, 19:32)sindbad napisał(a): //Edit:
Tak się zastanawiam, czy słowa Tuptusia są skierowane do mnie i mają na celu znieważenie mojej osoby?

o.O Skąd Ci to przyszło do głowy? Nawet o Tobie nie pomyślałem. Po prostu zastanawiałem się czy ten styl, który jak wspomniałem bardzo mi się podoba, da sobie radę na Internet Explorerze (sprawdziłem - jest nieźle, chociaż mogło być lepiej, przynajmniej w IE8). Naprawdę nie zrozumiałeś przenośni? :<
Oryginalny, ładny styl. Poruszałem się dzisiaj trochę po serwisie i w użytkowaniu jest strasznie wygodny i intuicyjny. Świetna robota i gratulacje dla zwycięzcy ;)


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości