Poprawka zaznaczająca nieprzeczytane posty w poddziałach

Założony przez  DamYan.

Ech... Trudny ten nasz "Główny Support", ale jakoś trzeba sobie radzić.
Na szczęście nasz polski Support jest w porządku i jest otwarty na wszelkie propozycje itd.
Czy ta poprawka jest dołączana do Polskiej Paczki MyBB?
lukas, a może ktoś inny będzie wiedział ;) - coś robili z oznaczaniem działów prawda? tzn mieli cos zrobić. W jakim kierunku te prace idą?
Robili, ale nie w tym zakresie co poprawka.
W ostatnich wersjach wprowadzali poprawki dotyczące oznaczeń dla gości (po cookies).
Dziwię się, że w ogóle takiej opcji używają...
Co prawda w wersji 1.6.8 plik się nie zmienił, ale wrzuciłem go jeszcze raz do pierwszego postu ze zmienioną nazwą, aby uniknąć pytań o wersję dla takiego MyBB.
Powstanie poprawka do 1.6.9 ?
Chyba jest nadal kompatybilna.
Ogólnie czy opcja 'Próbować oznaczyć nadrzędny dział jako przeczytany?' nie została dodana właśnie w 1.6.9? Jakoś nie kojarzę, by była ona wcześniej w ustawieniach wyświetlania działów. W ogóle to jakoś działa?
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Jest kompatybilne.
W MyBB nic się pod tym względem nie zmieniło. Dodali opcję, która robi co innego. Kod który odpowiada za zapalanie / gaszenie oznaczeń nadal jest skopany.

Dla wygody użytkowników dodałem jeszcze raz załącznik w pierwszym poście, oznaczając go dla 1.6.9.
Wersje dla MyBB niższego niż 1.6.7 zostały usunięte. Od następnej aktualizacji będą utrzymywane maksymalnie 2 pliki - aktualny i jeden wstecz.
Wgrałem tą poprawkę do 1.6.9, ale zadziałało tylko przy jednym dziale. Trzy kolejne działy nadal się świecą i po odświeżeniu strony jest ten sam błąd. Może mi ktoś z tym pomóc ?
Pierwszy post w temacie został zaktualizowany.
Dodany zmodyfikowany plik dla MyBB 1.6.10.

Od tej wersji starsze nie są wspierane - kto miał i zostaje na nich niech go po prostu nie rusza. Kto świadomie używa w nowej instalacji wersji niższej niż ostatnia stabilna olewa błędy skryptu, więc ten jeden zapewne też mu nie będzie przeszkadzał ;)

Gdybyście natrafili na jakieś problemy, piszcie w tym temacie.
Po wgraniu poprawki do MyBB 1.6.10 wyskakuje błąd o kodzie 500.
Adres do forum w sygnaturze.
Dzięki za info, literówka.
Poprawiłem pierwszy post.

Jako że i tak wrzuciłem to na GitHuba, od teraz tam będzie znajdować się paczka.
Czy jak mam zainstalowany plugin "nieprzeczytane posty" i go wywalę to coś się stanie?
Teoretycznie nie. W praktyce może znowu źle oznaczać - w MyBB jest delikatnie mówiąc zwalony ten system oznaczania działów i tematów jako przeczytane.
Zaryzykowałem, działa poprawnie po odinstalowaniu modyfikacji na nieprzeczytane posty.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości