Koszulki MyBB PL

Założony przez  DamYan.

Raczej nie chodzącą reklamę, bo trudno było by trafić w grupę docelową.
Co masz na myśli?
(21.09.2010, 19:14)Itsme napisał(a): Co masz na myśli?

Wierzysz że jak wyjdziesz latem na miasto w takiej koszulce to ktoś zapamięta adres forum i co najważniejsze w ogóle wejdzie? Inna sprawa jakby szły w takich koszulkach co najmniej 3 osoby razem, wtedy owszem.
Co racja, to racja ;d
Dostaniemy baty po karku że offtopujemy.

Ale...

(21.09.2010, 19:39)Tuptuś napisał(a):
(21.09.2010, 19:14)Itsme napisał(a): Co masz na myśli?

Wierzysz że jak wyjdziesz latem na miasto w takiej koszulce to ktoś zapamięta adres forum i co najważniejsze w ogóle wejdzie? Inna sprawa jakby szły w takich koszulkach co najmniej 3 osoby razem, wtedy owszem.

Dodałbym jeszcze do tego, że nawet jak wejdzie człowiek, to tylko podbije staty, bo co go treśc będzie interesowała?
To by wypalilo w przypadku jakiegos zlotu "kompuretowego" np. WebHostingTalk, DobreProgramy etc.
Jeśli chodzi o tabele rozmiarowe - nie potrafię Wam odpowiedzieć, ale to są przecież standardy europejskie: http://www.zobaczsam.pl/info_rozmiary.php

--- edit ---

Zostało już tylko kilka osób: https://webboard.pl/thread-13445.html

Jeśli te, które jeszcze nie zapłaciły dokonają wpłaty, to ja już założę za te 5 szt :)
SR płać bo będzie buba :plask:

Nie mogę się doczekać xD
gdzie te koszulki są zamawiane?
Chodzi Ci o firmę?
Top secret.
(26.09.2010, 07:40)Riger napisał(a): gdzie te koszulki są zamawiane?

Przez DamYana ;) Jego współpracownicy to robią.

Victor, to nie taka wielka tajemnica :P
Ej, no to co z tymi co zamówili a nie zapłacili? :< Ja chcę koszulkę! :|
No mobilizacja Panowie, kt. nie zapłacili.
3 tydzień zbieracie?

Jak nie jesteście wypłacalni to zrezygnujcie, będzie przynajmniej klarowna sytuacja.

#Down:
spokojnie ziomek ;d
Czekam do końca przyszłego tygodnia (tzn. do 17.10), jeśli dalej nie będę miał informacji, że koszulkę otrzymam, to żądam zwrotu pieniędzy.
Do jutra sprawdzę jak stan i opublikuję info.
Kasa nie została uzbierana, ale postanowiłem założyć ze swojej kiesy to, co będzie potrzebne.

Dziś zlecę wydruk, a o postępach będę informował w tym wątku.

Dziękuję wszystkim, którzy złożyli zamówienie, gdyż dzięki Wam zostaną wyprodukowane pierwsze w historii MyBB PL koszulki brandowe :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości