Koszulki MyBB PL

Założony przez  DamYan.

Ja również, mam nadzieję, że znajdzie się wymagana liczba osób :D
Nie ma opcji żeby był nick na plerach? :(
Nic nie wykombinujesz Damian? :P
Mnie też można zapisać do listy. ;)
(16.09.2010, 19:12)Bart napisał(a): Mnie też można zapisać do listy. ;)

Masz formularz w pierwszym poście.

(16.09.2010, 19:05)Victor napisał(a): Nie ma opcji żeby był nick na plerach? :(
Nic nie wykombinujesz Damian? :P

Ja tam nie chcę nicku :P W ogóle nie lubię mieć żadnych napisów, obrazków czy innych pierdół na tylniej części ubrania, czy to bluza, czy t-shirt.
(16.09.2010, 19:05)Victor napisał(a): Nie ma opcji żeby był nick na plerach? :(
Nic nie wykombinujesz Damian? :P

Ja bym może i wykombinował (były takie zakusy, by koszulka była coś ala piłkarska z nickiem na plecach), ale cena rośnie wtedy, bo to kolejna rzecz do wyprodukowania w przygotowalni.

Aby było optymalnie - pozostaliśmy przy "czystej" formie :)
Cholera jasna, jak mi się podoba ten button :|

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :<
No jedna dla mnie xD
Każdy fan MyBB powinien ją zamówić czym prędzej! Zielony to akurat mój ulubiony kolor :)

(16.09.2010, 21:14)Tuptuś napisał(a): Cholera jasna, jak mi się podoba ten button :| /.../

:shy:
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
+1 :).
Dyspozycja przelewu została przyjęta.
Można wiedzieć ile osób już zamówiło koszulki? Chciałbym mieć swoją jak najszybciej :)
Zrobiłem listę użytkowników, którzy się zgłosili oraz status ich płatności: https://webboard.pl/thread-13445.html

Będę aktualizował w miarę możliwości - codziennie :)
DamYan a można prosić jakąś tabelkę z rozmiarami ? :)
No kych0... Nie masz żadnych bluzek? Nie rób żartów :D.
Ja mam 1/5 szafy. Przeleciałem po metkach i większość mam S, ze dwie M, więc wziąłem S. Przecież to jest standard i Twoje (załózmy M) POWINNO byc takie samo jak M producenta tych koszulek.
Wiesz co ja też wiem jaki mam rozmiar ale czasami muszę brać XL a czasami wystarczy L więc wolałbym mieć koszulkę a nie bluzeczke :D przykładowo koszulka robiona na zamówienie starczył rozmiar L, kupowana w sklepie praktycznie identyczna i pisało XL :P
Widzę, że chcecie zrobić z użytkowników chodzącą reklamę, ale to dobrze, bo tak najtaniej :D

PS. Też bym prosił o jakąś tabelę z rozmiarami :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości