MyBB PL ma już 5000 użytkowników!

Założony przez szulcu.

Zobacz w Portalu - MyBB PL ma już 5000 użytkowników!W dniu dzisiejszym udało nam się przekroczyć magiczną granicę 5000 użytkowników. Jako 5000 użytkownik zarejestrował się Asior.
[Obrazek: 5000_uzytkownikow_mybb_pl-300x28.png]
Warto spojrzeć także na inne statystyki - nasi użytkownicy napisali już prawie 40 tysięcy postów, w prawie 8 tysiącach wątków. Jest nam niezmiernie miło, że MyBB w Polsce i na świecie cieszy się rosnącą popularnością. Coraz więcej osób przekonuje się, że to, co darmowe, niekoniecznie musi oznaczać gorsze. Mamy nadzieję, że tak duże wsparcie ze strony społeczności przyczyni się do jeszcze większego spopularyzowania MyBB.
TaniDedyk.pl
Niema czemu się dziwić MyBB zaczyna być sławne w Polsce a na dodatek Polski support mybboard jest wspaniały. Gratuluję całej ekipie MyBBoard.
Widać olbrzymi wkład supportu w popularyzowaniu skryptu w Polsce. Cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć. Miło popatrzeć z perspektywy czasu ile użytkowników MyBB przybywa - wiem, że nasza wspólna praca nie idzie w las ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
gratulacje
IMO brakuje jeszcze tylko na końcu zdania: "Czego i wam i sobie życze" :P
Nic tylko gratulować ekipie Mybboard.pl za wkład i trud jaki wkładają w rozwój serwisu. Również gratuluje za cierpliwość do nas :)

Życzę dalszych sukcesów i mam nadzieje że już niedługo Przemo przejdzie do historii a jego miejsce zajmie jak że wspaniały silnik MyBB :)


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości