Logowanie - glówna

Założony przez marcinn12.

Kilka szczegółów o moim forum:
wersja skryptu MyBB: 1.6
adres forum: http://chempw.randevouz.pl/Upload/index.php
firma hostingowa: firehost
spis wtyczek: SB
opis problemu: Jest tak jak na screenie 1 a chce aby było tak jak na 2.Tzn zeby nie trzeba bylo klikac na stronie glownej zaloguj, tylko zeby od razu wyświetlało okienko logowania. Mozliwe do wykonania?

Załączone pliki Miniatury

TaniDedyk.pl
ACP > Style i Szablony > Szablony > NazwaTwojego > Nagłówek > Robisz :D
A można prosić o kod? Nie jestem programista ;/
header_welcomeblock_guest

<form action="member.php" method="post">
<b><a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=login">{$lang->welcome_login}</a>: </b>
<input type="text" class="textarea" name="username" size="12" maxlength="{$mybb->settings['maxnamelength']}" />

<input type="password" class="textarea" name="password" size="12" />
<input type="submit" class="button" name="submit" value="Zaloguj" />

<input type="hidden" name="action" value="do_login" />
<input type="hidden" name="url" value="{$redirect_url}" />
</form>
<span style="float: right; font-size: 9px;">
<a href="member.php?action=lostpw">Zapomniałem hasła</a>
<br/>
<span style="float: right; padding-left: 35px;"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register">{$lang->welcome_register}</a>
</span>
</span>

Skopiowałem od siebie ,przerób według własnego uznania :blush:
Nie potrafie tego przerobic ... u mnie zawartosc tego pliku wyglada tak:

<script type="text/javascript">
<!--
lang.username = "{$lang->login_username}";
lang.password = "{$lang->login_password}";
lang.login = "{$lang->login}";
lang.lost_password = "<a href=\"{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=lostpw\" class=\"lost_password\">{$lang->lost_password}<\/a>";
lang.register_url = "<a href=\"{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register\" class=\"register\">{$lang->welcome_register}<\/a>";
lang.remember_me = "{$lang->remember_me}";
// -->
</script>
<!-- Continuation of div(class="upper") as opened in the header template -->
<span class="welcome" id="quick_login">{$lang->welcome_guest} <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=login" onclick="MyBB.quickLogin(); return false;" class="login">{$lang->welcome_login}</a> <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register" class="register">{$lang->welcome_register}</a></span>
</div>
</div>

Chcialbym zrobic tak jak na screenie 2, co musialbym zmienic?
Kod od kamara calkowice rozwala forum :d a ja sam nie wiem jak to przerobic a bardzo mi zalezy ;/
https://mybboard.pl/thread-13090.html
Wklepując ten kod z linka wyżej, nie ma w ogole mozliwosci zalogowania. Znikaja wszystkie okienka i jest tylko napis login i haslo.

Eh.. bo nie potrafisz...
Widać ,że nie usunąłeś zawartości szablonu którego kazałem a wysuwasz wnioski 'iż coś nie działa'
Pierw zastosuj się do podanych porad dopiero wysuwaj wnioski...
(05.09.2010, 18:19)marcinn12 napisał(a): LOL, podmieniłem cała zawartość <lol2> Ale nie Ty przeciez widziałeś lepiej :d

Zreszta bedzie i bez tego logowania ...
Z tego co wiem styl który używasz automatycznie powinien mieć okienko logowania na głównej, ale jeśli nie masz to ściągnij "kwadratową" wersję i sobie przekopiuj bo jest oparta o ten sam kod który tobie też będzie działał jeśli dobrze skopiujesz chociaż nie widzę w tym żadnego problemu.

Kod działa :)
Wklej sobie to do header_welcomeblock_guest

Cytat:<form action="member.php" method="post">
<b><a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=login">{$lang->welcome_login}</a>: </b>
<input type="text" class="textarea" name="username" size="12" maxlength="{$mybb->settings['maxnamelength']}" />

<input type="password" class="textarea" name="password" size="12" />
<input type="submit" class="button" name="submit" value="Zaloguj" />

<input type="hidden" name="action" value="do_login" />
<input type="hidden" name="url" value="{$redirect_url}" />

<span style="float: right; font-size: 12px;">
<a href="member.php?action=lostpw">Zapomniałem hasła</a>
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register">{$lang->welcome_register}</a>

</span></form>

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości