Przyciski typu. 'Nowy Wątek'

Założony przez  Riczi.

Kilka szczegółów o moim forum i stylu, z którym mam problem:
nazwa stylu: MyIPB
wersja skryptu MyBB: 1.6.x
adres forum : haway-rp.xaa.pl
opis problemu:
A więc chciałbym usunąć przycisk nowy wątek nad Cellpiciem patrz ss (niebieska ramka) i edytowac przycisk pod Cellpiciem patrz ss (czerwona ramka) zastąpić go takim przyciskiem jak macie tutaj na portalu https://webboard.pl/ (typu. zobacz komentarze) i mam pytanie jak takie coś zrobić, wiem zaokrąglenie, ale jak by mi mógl ktoś powiedzieć jak to podmienić to bardzo bym prosił :>


[Obrazek: 87418327584662328949.png]
W chwili obecnej są to teraz normalne linki ?
Jeśli tak to styl korzysta z zwykłych parametrów w global.css typu a:link, co za tym idzie reszta linków które nie są osobno zdefiniowane również z tego korzystają, wiec jeśli dodasz jakis atrybut do nich będzie to widoczne wszędzie.

Rozwiązaniem było by na nowo z inna trochę nazwą zdefiniować te linki o które ci chodzi.
1. Usuwanie buttona u góry
Panel administratora → Style i szablony → Szablony Twojego stylu → Forum Display Templates (Widok działu - szablony) → forumdisplay_threadlist
Znajdź i usuń (linijki 4-6):
<div class="float_right">
    {$newthread}
</div>

2. Edycja buttona na dole
Panel administratora → Style i szablony → Szablony Twojego stylu → Forum Display Templates (Widok działu - szablony) → forumdisplay_newthread
Zmień zawartość całego szablonu na:
<div class="newthread"><a href="newthread.php?fid={$fid}">{$lang->post_thread}</a></div>

3. Stylizacja dolnego buttona
Panel administratora → Style i szablony → Wybierz styl, którego wcześniej edytowałeś szablony → global.css
W trybie zaawansowanym dodaj:
.newthread {
    background: #000;
    color: #fff;
    padding: 3px;
}
i wystylizuj według swoich potrzeb. ;)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości