Dekoracja tekstu w Ogłoszeniu

Szukam  Założony przez  koper18cm.

Kilka szczegółów o moim forum i stylu, z którym mam problem:
nazwa stylu: nie dotyczy
wersja skryptu MyBB: 1.6.0
adres forum: http:onepiecenakama.pl/mybb/
opis problemu:

Witam

Chcę dodać prefix do ogłoszeń, a mianowicie, żeby wyglądało tak: [Ogłoszenie] Treść ogłoszenia.
Próbowałem dodać znaczniki w formie html i BBcode w tytule ogłoszenie podczas pisania jego, lecz niestety nic się nie dzieje, tylko jest widoczny kod w tytule tematu.

Sądzę, że takie coś można zrobić w którym z szablonów, lecz nie wiem w którym i jak w szablonie dodać pogrubienie i kolor.

Z góry dziękuje

Pozdrawiam
Eeej ;)
Strzelam, że wpisywałeś HTML w pierwszym polu (nazwa prefiksu), natomiast w języku HTML trzeba wpisać w drugim polu (w dekoracji tekstu, wyświetlaniu):
[Obrazek: Magical%20Snap%20-%202010_4c7932757ef06.png]
Po tym efekt jest taki:
[Obrazek: Magical%20Snap%20-%202010_4c7932d82b112.png]
źle zrozumiałeś, ogłoszenie nie pisane z poziomu forum, tylko w ACP (Działy i posty => Ogłoszenia).

Niema raczej możliwości dania koloru ogłoszenia ([Ogłoszenie]) lecz jest chyba jakiś plugin do tego...

Tak jest plugin, ale dodaje dekoracje tylko do zamkniętego wątku i przepiętego.
Znalazłem rozwiązanie:

1. Trzeba wymedytować szablon: Twój Styl => Widok działu - Szablony => forumdisplay_announcements_announcement

znajdź:
<a href="{$announcement['announcementlink']}"{$new_class}>{$announcement['subject']}</a>
i zamień na:
<span class="ogloszenie">[Ogłoszenie] </span><a href="{$announcement['announcementlink']}" {$new_class}>{$announcement['subject']}</a>


2. Trzeba dodać do globas.css
.ogloszenie {
        color: blue;
        font-weight: bold;
}



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości