UnixStorm - stabilny hosting w rozsądnej cenie

Założony przez DamYan.

Zobacz w Portalu - UnixStorm - stabilny hosting w rozsądnej cenie[Obrazek: 0b3c3d308f5253f84d04ee38b71220fe.jpg]Początki firmy UnixStorm sięgają 2003 roku i serwisu o łudząco podobnej nazwie - LinuxStorm. Od 2006 roku UnixStorm zajmuje się szerokopojętymi usługami hostingowymi i na dziś dzień posiada bogate doświadczenie w tym zakresie. Główną cechą wyróżniającą tę firmę jest zamiłowanie do systemów linuksowych i unixowych, a w rezultacie - wysoką funkcjonalność oraz stabilność działania, co dodatkowo podkreśla fakt umieszczenia serwerów w jednym z najbardziej cenionych Centrów Danych w Polsce - ATMAN w Warszawie.

UnixStorm podchodzi nadzwyczaj elastycznie do klienta - nie limituje obciążenia procesora, czy zużycia pamięci. Nie zakłada także limitów na usługi dotyczące obsługi domen, kont ftp, aliasów, czy kont pocztowych. Równie ciekawą opcją jest tzw. wirtualny portfel zasilany za pomocą przelewu/karty kredytowej/SMS, za pomocą którego użytkownik może opłacać swoje usługi. Kolejnym atutem, który czyni ofertę UnixStorm godną polecenia jest bardzo wysoki uptime - utrzymuje się na poziomie 99,80% do 100%.

Cieszę się, że dzięki uprzejmości Pana Michała Gottlieb, użytkownicy MyBBoard.pl mogą skorzystać z oferty UnixStorm i otrzymują zniżkę -10% na konta WWW oraz Reseller!

Po szczegóły zapraszam na forum :)
TaniDedyk.pl
Wow... kolejna dobra oferta, widzę, że MyBB PL idzie pełną parą. Gratulacje negocjacji :)
Ta oferta mnie zaciekawiła. Dziękuję DamYan za ofertę zniżkową dla użytkowników MyBBoard.pl . Teraz każdy może rzec że jest to porządny Polski support skryptu forum MyBB. Gratulacje.
Cieszę się, że podobają się Wam oferty hostingów. Staram się dobierać takich partnerów, aby spełnić oczekiwania MyBB, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. Wasze komentarze potwierdzają, że takie usługi są potrzebne administratorom. Dlatego tym bardziej miło mi czytać o tym, iż kolejne fora mają porządne serwery i brak problemów z utrzymaniem serwisu.

Dodatkowo jako admin supportu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że MyBB staje się coraz bardziej popularne, rozpoznawalne i doceniane, również wśród hostingodawców. To daje, wcale nie-złudne, nadzieje, że kiedyś nasze MyBulletinBoard będzie standardem w autoinstallerach, czy darmowych skryptach, a o phpBB... słuch zaginie :)


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości