Rozwijany panel przy Nicku

Inne  Założony przez  Gliniarzy.

Kilka szczegółów o moim forum i stylu, z którym mam problem:
nazwa stylu:Simply Clean
wersja skryptu MyBB: 1,6
adres forum:
opis problemu:

Zacznijmy od tego że nie wiem czy to dobry dział bo w sumie jest to modyfikacji i ingerencja w styl tak że jak coś prosze przenieść chciał bym zrobić takie menu rozwijane u siebie w stylu próbowałem przenosić kod z posbit i posbit classic ale niestety nie przyniosło to efektu i wgl nie działało była ikonka ale menu się nie rozwijało nie wiem czy trzeba coś jeszcze zedytować więc prosze was o pomoc

   
Tak ale jak robię wszystko tak jak jest napisane nic się nie pojawia, w czym jest błąd?
1. Edytujesz właściwe szablony?
2. Wklejasz kod w odpowiednie miejsce w szablonie?
3. Dodałeś kod CSS do global.css stylu?

Jeśli tak i nadal nic się nie pojawia, to spróbuj skopiować kod Kamara do notatnika i stamtąd skopiować do szablonu. Jeśli wkleisz kod bezpośrednio z forum to pojawią Ci się koszmarki:
$nbsp;
zamiast tabulatorów.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
No niestety ale dalej nie działa ;/
Może masz jeszcze jakiś pomysł co z tym jest nie tak? :)
Nikt nie wie?
Bardzo proszę o pomoc.
Adrian napisał 27.06.2011, 13:54:
Jak szybko otrzymać pomoc na forum?
Musisz podać adres swojego forum - w przeciwnym razie możemy zgadywać w nieskończoność.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
CS-NoLimits
Proszę.
To jak pomoże ktoś?
Adrian napisał 29.06.2011, 21:22:
Jak szybko otrzymać pomoc na forum?
Nie podbijaj wątków, nie pytaj 'czy ktoś odpowie?!'
Polski Support MyBB to grupa miłośników skryptu MyBB, którzy oprócz satysfakcji, nic nie otrzymują za udzielaną na forum pomoc. Nie myśl więc, że Twój problem jest najważniejszy, a ktoś ma obowiązek jak najszybciej go rozwiązać. Jeśli ktokolwiek zna jego rozwiązanie, na pewno odpowie i bez ponaglań.
1. Do jakiego szablonu dodałeś kod?
2. Jaki konkretnie kod?

Na Twoim forum nie widzę żadnych zmian.
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
No kod dodaje tak jak napisał Kamar, nie widzisz zmian na forum ponieważ jak widać nie działa to.
A więc jakiś pomysł?
css doklejasz do global.css Twojego stylu

szablon wklejasz w postbit lub postbit_classic (zależnie od tego jakiego sposobu wyświetlania postów używasz)

Kasujesz <strong><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span></strong> {$post['onlinestatus']}<br />,
a na jego miejsce wklejasz kodzik podany na pierwszej stronie tematu.


Edycja:
Widzę, że korzystasz z postbit wiec do niego wklejasz kod - ot i problem rozwikłany :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości