Reorganizacja regulaminów w działach z kategorii "Po godzinach"

Założony przez  DarK15.

Zobacz w Portalu - Reorganizacja regulaminów w działach z kategorii "Po godzinach"Informujemy, że w działach z kategorii "Po godzinach" zostały zaktualizowane regulaminy. Obecne są bardziej czytelne od poprzednich, w dodatku pojawiły się one teraz nad listą wątków (nie jak dotychczas - w wątkach).
[Obrazek: 5a0280279884c9fb14983436121f79c2.png]
Kolejna nowość to dopuszczenie ofert niezwiązanych z MyBB w dziale Giełda Ogłoszeń. Dotychczas mogły być publikowane tylko oferty związane ściśle z MyBB. Przed założeniem nowego wątku zapoznaj się z treścią nowych regulaminów, aby uniknąć późniejszych nieporozumień.
Z najbardziej znaczących zmian warto wymienić także:
- Hyde Park: prefiks HowTo, który umożliwia zadawanie pytań mających na celu realizację różnych zagadnień ("jak zrobić pętlę w PHP :D")
- Zaprezentuj się!: portal, blog, forum zintegrowane w jedną całość prezentujecie w osobnych wątkach, prezentowana strona powinna być dostępna dla gości (niezarejestrowanych), inaczej ląduje w Koszu
- Giełda ogłoszeń: najważniejszą zmianą są ZASADY KOMUNIKACJI między kontrahentami (mają bezwzględnie odbywać się drogami określonymi w poście, a nie na forum) oraz traktowanie ofert jako nieaktualnych, jeśli autor w ciągu 30 dni od publikacji nie zareaguje w żaden sposób (post w wątku, informacja poprzez "Zgłoś")

Mamy nadzieję, że doprecyzowanie tych kilku zasad sprawi, iż będzie mniej niedomówień i nierzetelnych informacji, zwłaszcza w działach, w których to bardzo istotna sprawa.
Panowie jak jest z tym nowym regulaminem "Po godzinach"?

Mam 7 dni na odwołanie od nowego regulaminu; przez które 7 dni nie jestem zobligowany do jego przestrzegania?
(23.08.2010, 23:44)Victor napisał(a): Panowie jak jest z tym nowym regulaminem "Po godzinach"?

Mam 7 dni na odwołanie od nowego regulaminu; przez które 7 dni nie jestem zobligowany do jego przestrzegania?

Wg regulaminu forum możesz do 7 dni zgłosić sprzeciw i poprosić o usunięcie konta. Jeśli nie zgadzasz się z regulaminem - opuść forum.

Prawo nie działa wtecz, dlatego nikt nie będzie "kosił" starszych wątków od razu, więc może wyjaśnij dokładnie na czym polega Twój problem i najlepiej zrób to na PW lub mail administracja@mybboard.pl.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości