Hosting typowo dla MyBB - mybbwebhost.com

Założony przez  DamYan.

Właśnie znalazłem całkiem przypadkiem serwis http://www.mybbwebhost.com/

[Obrazek: logo.png]

Wg mnie 6 $ za miesiąc... to nie jest tanio :), ale serwis choć wygląda na dedykowany tylko pod MyBB, to jednak oferuje zwykłe usługi hostingowe, z tym, że podkreśla, iż posiada AutoInstaller dla MyBB.

Jak myślicie - czy uruchomienie serwisu hostingowego tylko dla MyBB byłoby dobrym pomysłem? Jak by to mogło wyglądać, jakie są oczekiwania użytkowników wobec takiego serwisu, czyli co byście widzieli w pakiecie? Jaka cena byłaby przystępna na kieszeń przeciętnego fana MyBB?

Podyskutujmy :cool:
A co, masz w planach uruchomić takowy hosting? Czy może ktoś inny ma takie plany? Hmm... myślę, że cena, 10zł/mc by była przystępna dla wszystkich, a zwłaszcza tych początkujących i najmłodszych fanów MyBB :)

Można by też zorganizować 2 pakiety, mniejszy i większy, mniejszy np. z płatnością sms :)
Uruchomienie oferty hostingu przez mybboard.pl to naprawdę dobry pomysł! A jeszcze lepszym pomysłem (jak napisał Xemix) by było jak w ofercie pojawił się przynajmniej jeden pakiet który by mógł być opłacany przez sms.
Moim zdaniem, nie jest to zbyt dobry pomysł.
Istniał już darmowy hosting for MyBB i jakoś nie zdobył dużej popularności, poza tym często ludzie centralizują usługi, więc nie tylko na forum się kończą zasoby takiego konta.
Sam hosting tu wymieniony jest rzeczywiście dosyć drogi jak na tą lokalizację, która dla nas zbyt atrakcyjna nie jest, pomimo cPanelu i nie wszędzie dostępnego Image Magik'a ;)
Autoinstalator MyBB jest również dostępny w znacznie bliższym i tańszym (no zależy co wolimy, bajery czy miejsce+transfer) VipServ.org
Promocje i usługi partnerskie - dobry motyw. Do tego powinno zachęcać wyglądem oraz czymś co nie oferuje konkurencja. A co do ceny, jeżeli będzie dobry hosting to i 100zł za miesiąc można płacić.
Dance4Love nie sądzisz ze 100 zł to trochę za dużo to home.pl bierze 300 zł za rok.
Moim zdaniem pomysł dobry i popieram Xemixa można by było zoorganizować te 2 pakiety jeden za sms a drugi przelew albo skarbonka jaką wiele hostingów dobrych posiada logout.unixstorm.proserwer .
Cena w home.pl, czyli 300zł/rok to wcale nie dużo jeżeli hosting współdzielony ma być dobry.
To, że niektóre firmy oferują konta w bardzo przystępnych cenach (glowanet, mzone przykładowo), to wcale nie znaczy, że te, które mimo wszystko stawiają na jakość, mają z ceny zejść.
Oczywiście 100zł / mc to sporo jak na współdzielony, bo za to można mieć mocnego VPSa root.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości