WCG Polska - ktoś się wybiera?

Założony przez  Victor.

Doświadczeni (długością grania) gracze Counter-Strike'a, Fify, TrackMania Nations, Warcrafta i Starcrafta (bić po ryju, jak pomyliłem gry :P), wiedzą co to WCG Polska, więc co do eventu rozpisywać się nie będę.

Cytat:uż 22 sierpnia 2010 r. w warszawskim Multikinie Złote Tarasy rozegrane zostaną ogólnopolskie półfinały oraz finały World Cyber Games 2010 – największego na świecie i najbardziej prestiżowego turnieju gier elektronicznych.

Podczas imprezy wyłoniona zostanie drużyna narodowa, złożona z najlepszych graczy, która następnie reprezentować będzie Polskę na międzynarodowych finałach WCG 2010 w Los Angeles.

W tegorocznej edycji WCG polscy gracze rywalizują w 5 grach turniejowych:

* Counter-Strike 1.6
* StarCraft: Brood War
* WarCraft III: The Frozen Throne
* TrackMania Nations Forever
* FIFA 10

W trakcie eliminacji, które rozegrane zostały w dniach 19.07-8.08 br., wyłoniono trzy najlepsze drużyny w Counter-Strike oraz po trzech najlepszych graczy w pozostałych grach. Dołączą do nich zwycięzcy polskich finałów WCG z ubiegłego roku i wspólnie rozegrają mecze o możliwość reprezentowania naszego kraju na Wielkim Finale WCG 2010, który odbędzie się w Los Angeles (30.09-3.10.2010).

Zgodnie z zapowiedziami, planowany na 22 sierpnia, finał krajowy WCG 2010 odbędzie się w warszawskim Multikinie Złote Tarasy (ul. Złota 59). W tym roku organizatorzy postawili sobie wysoko poprzeczkę, dbając nie tylko o komfort graczy, ale również odpowiednie atrakcje dla kibiców i osób, które do tej pory z e-sportem nie miały nic do czynienia. Impreza rozpocznie się o godz. 10.00, kiedy to rozegrane zostaną pierwsze mecze w trybie double elimination.

W planie spotkania uwzględniono również takie atrakcje jak debata ekspercka na temat e-sportu; transmisje meczów na żywo (w tym najlepsze momenty rozgrywek na wielkim ekranie kinowym!), komentowane przez znanych e-sportowców; możliwość gry na konsolach Xbox 360 – również dla osób, które nigdy wcześniej nie miały okazji spróbować swoich sił w grach komputerowych; konkursy dla publiczności, a także występy grupy Rock Band grającej na… instrumentach elektronicznych Xbox! Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 22.00.

Ramowy plan finałów WCG 2010 Polska:

* 10.00 rozpoczęcie rozgrywek we wszystkich grach
* 12.00 oficjalne otwarcie imprezy
* 12.30 występ grupy Rock Band
* 15.00 debata ekspercka nt. e-sportu
* 16.00 występ grupy Rock Band
* 17.00 wręczenie nagród zwycięzcom w FIFA 10 i TrackMania Nations Forever
* 18.00 wręczenie nagród dla publiczności w konkursach Samsung Mobile i Cropp Town
* 21.00 wręczenie nagród zwycięzcom w Counter-Strike 1.6, StarCraft: Brood War i WarCraft III: The Frozen Throne



Transmisje meczów w sali kinowej:

* 10.00 – 14.00 Counter-Strike 1.6 – 1. i 2. kolejka
* 14.00 – 15.00 TrackMania Nations Forever – mecz finałowy
* 15.00 – 16.00 FIFA 10 – mecz finałowy
* 16.00 – 18.30 Counter-Strike 1.6 – mecz półfinałowy
18.30 – 21.00 Counter-Strike 1.6 – mecz finałowy



Transmisje meczów w strefie kibica:

* 10.00 – 12.30 StarCraft: Brood War – 1. i 2. kolejka
* 12.30 – 15.00 WarCraft III: The Frozen Throne – 2. kolejka
* 15.00 – 16.00 Debata nt. e-sportu
* 16.00 – 17.00 StarCraft: Brood War – mecz półfinałowy
* 17.00 – 19.00 StarCraft: Brood War – mecz finałowy
* 19.00 – 21.00 WarCraft III: The Frozen Throne – mecz finałowy

Skopiowane żywcem z wcg.samsung.pl.



Ktoś się wybiera, bo patrze, że moje towarzystwo się rozpłynęło?
Rok temu z Tego co się nie mylę to było w Poznaniu i miałem jechać z innym forum, bo wybierało się dwóch typów z mojego miasta, ale wyszło, że nie pojechałem. Chciałbym pojechać na takie coś, ale dopiero gdzieś za 2 lata sam się wybiorę - teraz pozostają mi informacje, zdjęcia itd.
No ja od miesiąca miałem plany, żeby się wybrać. Skoro mam blisko (100km) to luz. Tylko samemu to bez sensu jednak, bo nawet trochę się obawiam.
No ja też nawet jakbym miał jechać to nie miałbym z kim, a pozatym 600 km mam do Warszawy, więc pojadę za rok-dwa już na pewno, bo warto takie coś zobaczyć.
Na 50 %, bo z noclegiem lipa.
@edit
Będe!
Serwery CS REKSIO:))
wujas pociśnij do mnie przez Pmke to może jakoś się zgadamy. Oczywiście jeżeli w jakiś sposób będzie Ci to pasowało.
Spojawi się jeszcze ktoś?:)
Serwery CS REKSIO:))
Dla mnie niestety za daleko być może za rok/dwa. Wam życzę miłej zabawy :)
wujas byłes na sali kinowej? :D
Daj spokój, w sobote zaimprezowałem i byłem pewien że to jutro...
Serwery CS REKSIO:))



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości