Jaki uprawiacie sport?

Założony przez DarK15.

W tym temacie możecie napisać jaki/e uprawiacie sport/y (jeśli ktoś uprawia więcej, niż jeden).

Ja osobiście preferuję pływanie, staram się chociaż dwa razy w tygodniu być na basenie i ćwiczyć ;).

A to jest u Was?
TaniDedyk.pl
Rekreacyjnie wycieczki rowerowe (pozdrawiam SR :D) lub piłka nożna. ;) Sukcesów żadnych nigdy nie miałem i nie zanosi się by jakiekolwiek miały być przez najbliższe 60 lat :shy:

Od jakiegoś czasu przymierzam się do biegania, ale wiecie jak to jest w te wakacje... :confused:
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Ja osobiście trenuję ok. 8 lat wszystkim dobrze znany sport jakim jest piłka nożna, jak i również od tych ,,kilku lat'' trenuję w klubię.. W przyszłym roku przyczyniam się do rozpoczęcia uprawiania sportu związanego ze sztukami walki - myślę o MMA, Tajski Box lub Kix Boxing, ale zobaczymy jak to wyjdzię..

Tak dla siebie to pompki, brzuszki, podciąganie dla rozwinięcia różnych części partii ciała.
Ja lubię od czasu do czasu na rowerku pojeździć, a z innych sportów to... nic? No nic, po prostu nigdy mnie to nie bawiło i nigdy mi się nie podobało :)
Piłka nożna i biegi krótkodystansowe uprawiam z sukcesami małymi.
Biegi długodystansowe, jak kupię buty, ćwiczę do maratonu. Kiedyś uczyłem się krav magi, może powrócę.
Jak ktoś lubi biegać to zapraszam do mnie we wrześniu na Ogólnopolski Bieg Po Miód - w ramach Dolnośląskiego Święta Miodu i Wina :)
Od 8 lat jazda na BMX'ie. Poza tym ostatnio zacząłem trenować nunchaku.
Ja trochę biegam, biję się, ćwiczę na domowej siłowni, gram w nogę. Wszystko po trochu. :P

@Demek:
Polecam Ci Krav Mage z powodu jej niezwykłej przydatności na ulicy. Przypuszczalnie można ją trenować dopiero od 16 roku życia w Polsce.

Jeszcze możesz poszukać na necie odcinków Fight Quest Sztuki Walki. Tam jest wiele ciekawych stylów. Przykładowo Filipińskie Kali. :)
(19.08.2010, 08:24)Cybul napisał(a): @Demek:
Polecam Ci Krav Mage z powodu jej niezwykłej przydatności na ulicy. Przypuszczalnie można ją trenować dopiero od 16 roku życia w Polsce.

Jeszcze możesz poszukać na necie odcinków Fight Quest Sztuki Walki. Tam jest wiele ciekawych stylów. Przykładowo Filipińskie Kali. :)

Właśnie chcę coś spróbować związanego z walkami ulicznymi, chodzi - przerzucenia, dźwignie tzn. balachy; wiesz o co chodzi, bo sam się tym interesujesz. Kręci mnie to strasznie - myślę, że warunki mam dobre, to poradziłbym sobie.
Ja grywałem w hokeja jak mi się jeszcze chciało, boksowałem ,trochę liznąłem karate, góralem jeżdżę bardzo często na co dzień,pływam (każdym stylem dobrze) ale najlepiej chyba gram w piłkę nożną , a najlepszą recenzją niech będzie ta wypowiedziana z ust nieżyjącego już trenera Kazimierza Górskiego , (który widział mnie jak grałem w W-wie w meczu gwiazd m/innymi grali tam Pazurowie ,Eros Ramazotti ,Obuchowicz i inni.) że ze mną w składzie w 74 roku zdobyłby tytuł (sic!)...naprawdę w piłę gram świetnie ( nie raz żałuje ,że jakoś profesjonalnie do tego nie podszedłem gdy był na to czas...no ale inne pokusy życia mnie wciągały bardziej :P...)Ogólnie można powiedzieć ,że sport to moja druga natura.
Kiedyś w szkole grałem w siatkę kilka lat, ale za dużo osób potrzeba do gry i przestałem. Od kilku lat amatorsko rozwijam umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne. Od ponad roku trenuję aerobik sportowy, a od dwóch miesięcy kickboxing. Piłki nożnej nie lubię, bo za dużo trzeba biegać. Ot co. ;)

(18.08.2010, 17:23)Demek napisał(a): Kix Boxing, ale zobaczymy jak to wyjdzię..

A co to? :D
Od dwóch lat boks no i w siatkę lubię pograć. Piłka nożna i ręczna też niczego sobie. Tylko za koszem ni przepadam x]
(20.08.2010, 23:09)marines napisał(a): A co to? :D

Właśnie nie wiedziałem jak to napisać ;pp
A ja nie uprawiam sportu :) Nie mam na to czasu. Kiedyś biegałem, aktualnie jednak z formą kiepsko, mocno nogi zostały mi nadal :D


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości