Zobacz w Portalu - Chat dla MyBB Fanów[Obrazek: 0b39dfe5d8929c1ff450566c10ecb79d.png]Wiele razy zastanawialiśmy się nad sensem istnienia tzw. shoutboxu, ponieważ użytkownicy dopominali się, by można było porozmawiać nieco luźniej i niekoniecznie o MyBB. Z myślą o nich uruchomiliśmy niecały rok temu MyBB Chat, oparty na ajaxowym skrypcie AJAX Chat.
Jak to bywa na początku - efekt nowości spowodował, że stałych bywalców było kilkunastu i dyskusje wrzały. Po jakimś czasie emocje opadły, a chat świecił pustkami...

Wspólnie z Ekipą jednak stwierdziliśmy, że nie samym MyBB żyje człowiek i o innych sprawach też trzeba porozmawiać. Postanowiliśmy zaktywizować Chat poprzez naszą częstą obecność, aby poznać użytkowników również przez pryzmat zainteresowań, doświadczeń i dyskusji na ciekawe tematy. Coraz więcej osób przebywa na Chacie i za to oczywiście - dziękujemy.

Niestety niektórzy nie rozumieją idei naszego Chatu i pytają o sprawy związane z Forum lub oczekują pomocy w rozwiązaniu problemów z użytkowaniem MyBB. Mówiąc STOP takim zachowaniom, jeśli pojawisz się na Chacie, stosuj 3 żelazne zasady:

[*]Nie rozmawiamy o problemach z MyBB (od tego jest forum, poza tym na forum ta wiedza może przydać się również potomnym).
[*]Nie pytamy o sprawy organizacyjne dotyczące MyBBoard.pl (usunięcie konta, moderacja, etc.)
[*]Nie przeklinamy, nie wklejamy niecenzuralnych obrazków oraz linków do nielegalnych treści (w przeciwnym razie - BAN).
[/list]
Stosując je, zaoszczędzisz czas, nerwy i ograniczysz niebezpieczeństwo banu, więc wszystkim będzie żyło (rozmawiało) się lepiej :)
Zapraszamy do Chat -> https://mybboard.pl//