Nowy portal MyBBoard.pl

Założony przez MyBB_PL.

Zobacz w Portalu - Nowy portal MyBBoard.plPo trzech latach rozwijania serwisu - wreszcie udostępniamy wam w pełni funkcjonalny portal, który stanie się teraz główną stroną MyBBoard.pl. Stąd będzie można rozpocząć swoją "wycieczkę" po świecie MyBB - znajdziecie tutaj podstawowe informacje na temat skryptu, instrukcje instalacji i spolszczenia, linki do pobrania najnowszych wersji instalacyjnych skryptu oraz odnośniki do wszystkich pozostałych części Supportu.

Oczywiście Portal będzie na bieżąco rozwijany i uzupełniany. Zapraszamy już teraz do składania swoich sugestii na temat jego wyglądu i funkcjonalności na naszym forum, w wątku Propozycje zmian MyBBoard.pl. Z waszą pomocą na pewno uda się nam rozbudować go do bardziej pokaźnych rozmiarów. :)

Tymczasem zapraszamy do zapoznania z zamieszczonymi tu już podstawowymi informacjami na temat MyBB oraz kontynuowania swojej przygody z tym skryptem na Forum i na Wiki. :)
TaniDedyk.pl
Ja bym dodał przy "skomentuj" link z 'seo adresem', bo aktualnie jest zwykły.
A ogólnie to super.
Nareszcie portal ujrzał światło dzienne (choć biorąc pod uwagę godzinę to bardziej nocne...) :)
Od teraz łatwiej będzie nowym zacząć swoją przygodę z MyBB... A my, starzy wyjadacze, zyskujemy uporządkowane niusy ze świata MyBB i supportu w jednym miejscu :zawstydzony::szczerbol:
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Pytanie bardziej techniczne: WP z forum połączyliście za pomocą WordBB?
(07.08.2010, 13:12)albatros napisał(a): Pytanie bardziej techniczne: WP z forum połączyliście za pomocą WordBB?

Tak, tylko ten plugin jest sensowny z tego, co oferuje "rynek" :)Co zaś do samego portalu - kosztował nas bardzo wiele czasu i pracy. Na razie jest dosyć "surowy", w sensie, nie zawiera wielu artykułów, ale z czasem się to będzie zmieniać. Pomysłów nie brakuje :)

Korzystając z okazji, że mam głos :), chciałbym podziękować Adminom Technicznym, Grafikom, Betatesterom, Tłumaczom i Developerom. Wiele osób pracowało od stworzenia samego pomysłu, poprzez czasem nieudane próby stylizacji, po wykończeniówkę. Dlatego wymienię wszystkich, którzy uczestniczyli w tworzeniu portalu w różnych etapach rozwoju projektu, czyli od 19.09.2009:
 • Cybul
 • Tuptuś
 • Adrian
 • bryn
 • szulcu
 • hippie
 • Taxido
 • SoulReaver
 • lukasamd
 • Gigi
 • kych0

Dla mnie jako Administratora Głównego to naprawdę zaszczyt pracować z takimi ludźmi na chwałę MyBB w Polsce, zatem mogę powiedzieć, patrząc na Portal MyBBoard.pl, że jestem wniebowzięty :angel:

Wszystko ładnie tylko pusto...
DamYan napisał 07.08.2010, 16:20:
Propozycje, zgodnie z newsem, który zapewne uważnie przeczytałeś, możesz umieszczać tutaj: https://mybboard.pl/temat-propozycje-zmian-mybboard-pl


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości