Nagłówek zależny od rozdzielczości

Założony przez  gantu.

Kilka szczegółów o moim forum i stylu, z którym mam problem:
nazwa stylu: myIPB
wersja skryptu MyBB: 1.4.13
adres forum: gandc.pl
opis problemu: Chodzi o to ze zaleznie od rozdzielczosci monitora.. ze kazdy ma inaczej header.... ja np: mam na cala dlugos forum, a Ci co maja powyzej 1000.... (rozdzielczosci forum) maja do polowy header ktory ja umiescilem, a polowe maja niebieskiego tla... co mam zrobic zeby forumm mialo jedna dlugosc?

[TUTAJ OPIS PROBLEMU, UMIEŚĆ W NIM SCREENY - wykasuj tę linijkę!!!]
Trudno się dowiedzieć z opisu o co Ci chodzi, ale być może o to: https://webboard.pl/wiki.php?logo-i-foru...kosci.html
chodzi mi o to ze header, zmienia sie przy rozdzielczosciach... to znaczy: ze jezeli ja mam 1024x800 jakos tak, to mam normalnie header, a jezeli ktos ma wyzszy lub mniejszy to ma takie niebieskie tlo, lub ma duzo pomniejszony header
To jest całkiem normalne przy zmiennej (procentowej) szerokości forum. Logo ma 1005 pikseli szerokości a forum ma domyślną szerokość ustawioną na 100% - jeśli ktoś ma powiedzmy rozdzielczość 1360x1024 to jasne, że logo jest mniejsze od szerokości forum.

Rozwiązania problemu to m.in:
1. Ustawienie szerokości (atrybut width) dla logo na 100% (co jest pomysłem co najmniej nie trafionym bo obrazek będzie na wysokich rozdzielczościach niewyraźny - chyba, że zostanie wykonany w jakimś formacie wektorowym(?)).
2. Ustawienie stałej szerokości forum na 1005 pikseli.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości